Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

Bar Ekipmanları

Bar ekipmanları kategorisinde, buz makinesi, bar blenderı, soğutuculu teşhir ürünleri, şişe soğutma dolapları, barda kullanılan tüm el aletleri vb gibi ürünler bulunmaktadır.

18 adet ürün gösteriliyor

Kokteyl Süzgeç

Barlarda ve içecek hazırlanan tüm mutfaklarda kullanılan süzgeç; hem kokteyl çalkalayıcı hem de karıştırma sürahisi ile kullanılır. Süzgeç buzu kapta tutar ve buzun sadece erimiş kısmının bardağa girmesini sağlar.

Garson Çakısı

Garson çakıları, tirbüşon ve açacaklara sahip özel barmen ekipmanlarıdır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş ve profesyonel kullanım için tasarlanmıştır.

Tirbuşon

Tirbuşon, şarap ve kapaklı içeceklerin kapağını açmak için kullanılan metalden yapılmış özel barmen ekipmanlarıdır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş ve profesyonel kullanım için tasarlanmıştır.

Jigger

İçeceklerinizde dengeyi yakalamak adına ölçülerin ayarı çok önemlidir. İçkiniz için hangi malzemeden ne kadar kullanmak gerektiğini ayarlamanın en kolay yolu bir içki ölçeği (jigger) kullanmaktır.

Bar Kaşığı

Normal kaşıklara göre daha uzun olan bar kaşıkları genellikle karıştırma sürahisindekileri ve hazırlanmış içecekteki parçaları karıştırmak için kullanılmaktadır. Kokteyl, macchiato, latte ya da long drink içeceklerde kullanmak üzere alternatif boyutlarda kaşıklar bulunmaktadır.

Shaker

Kokteyl shaker olarak geçen ürün her türlü içeceğin karışımını manuel olarak yapmanızı kolaylaştırır. Farklı tatların homojen olarak karışması için shaker içine koyduğunuz malzemeleri karıştırmanız yeterlidir. Bakır, çelik ya da altın rengi shaker modelleri mevcuttur.

Mojito Tokmağı

Mojito gibi bazı kokteyller yapılırken güzel bir şekilde ezilmesi gerekmektedir. Bu ezme işlemi yapılırken mojito tokmağı kullanılır. Nane, şeker ve meyve gibi malzemeleri ezerek içkinize katmanızı kolaylaştıran bir malzemedir.

Fondü Çatalı

Fondü çatalı paslanmaz çelikten imal edilmiş olup sapı tahta, metal ya da plastiktir. Konuklar yemeklerini yerken çatalların karışmaması için çatalların tutulacak yerleri renkli yapılmıştır.

Buz Küreği

Endüstriyel mutfaklarda, kafeler, barlar gibi içecek servisi yapılan işletmelerde kullanım için tasarlanmıştır. Erzak ve buzları sunum ve taşımada en önemli yardımcınız olacaktır.

Bar Lastiği

Barda kullanılan bardakların yıkandıktan sonra sularının akması için konulan esnek bir lastiktir. Çeşitli boyları ve modeli bulunan bar lastiği pek çok alanda kullanılabilir. Özel kauçuk malzemeden imal edilmektedir. Üst yüzeyi sayesinde süzülecek malzemelerin kaymasını engeller. Lekesiz ve şık bir içecek sunumu için idealdir.

Bar Pipetlik Peçetelik

Hem peçete hem de pipet koyulan bar pipetlik ve peçetelikler olduğu gibi, sadece pipet koyulan modellerde satışa sunulmaktadır. Silindirik tasarıma sahip olan özel kapak yapısı sayesinde pipetler rahatlıkla muhafaza edilir. Ayrıca bu tasarımlar, pipetlerin derli toplu durmasını sağlar.

Sos ve Şurup Dökücüler

Kafe, bar ve restoranlarda soslarınızı, mayonez ve ketçap gibi ürünlerinizi servis edebilmenin en hijyenik ve kolay yoludur. Sos ve kokteyl şurup dökücüler sayesinde barmenler özel karışımlarını hazırlayabilirler.

Buz Kırıcağı

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların ihtiyaçlarından birisi manuel yada motorlu buz kıracağıdır. Elle kolu çevirerek manuel çalışan modellerin yanında; motorlu modelleri de vardır. Ürünlerin teknik özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Şişe - Buz Kovası

Barlarda ve içkili mekanlarda sıklıkla kullanılan şişe ve buz kovaları buzların çabuk erimemesi için özel yalıtıma sahip olacak şekilde ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Buz Makinesi

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların, temel ihtiyaçlarından bir tanesi buz makinesidir. Endüstriyel amaç için üretilmiştir. Küp şeklinde buz üretmektedir. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Teşhir Ünitesi

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların, temel ihtiyaçlarından bir tanesi teşhir ünitesidir. Bombe camları ve led aydınlatmaları sayesinde şık bir görünüm sunmaktadır. Soğutmalı ve ısıtmalı modelleri mevcuttur. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Şişe Soğutucu

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların, temel ihtiyaçlarından bir tanesi şişe soğutucudur. Cam kapıları sayesinde şık bir görünüm sunmaktadır. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Bar Blender

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların ihtiyaçlarından bir tanesi bar blenderdır. çelik dişli ve titanyum bıçakları sayesinde oldukça güçlüdür. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.