Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0 ürün
Teklif listesi boş
Toplam: -
MENU

Bilge Mutfak`a hoşgeldiniz

0 ürün
Teklif listesi boş
Toplam: -

Bar Ekipmanları

Bar ekipmanları kategorisinde, buz makinesi, bar blenderı, soğutuculu teşhir ürünleri, şişe soğutma dolapları, barda kullanılan tüm el aletleri vb gibi ürünler bulunmaktadır.

5 adet ürün gösteriliyor

Buz Makinesi

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların, temel ihtiyaçlarından bir tanesi buz makinesidir. Endüstriyel amaç için üretilmiştir. Küp şeklinde buz üretmektedir. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Şişe Soğutucu

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların, temel ihtiyaçlarından bir tanesi şişe soğutucudur. Cam kapıları sayesinde şık bir görünüm sunmaktadır. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Teşhir Ünitesi

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların, temel ihtiyaçlarından bir tanesi teşhir ünitesidir. Bombe camları ve led aydınlatmaları sayesinde şık bir görünüm sunmaktadır. Soğutmalı ve ısıtmalı modelleri mevcuttur. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Bar Blender

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların ihtiyaçlarından bir tanesi bar blenderdır. çelik dişli ve titanyum bıçakları sayesinde oldukça güçlüdür. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Motorlu Buz Kırıcı

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların ihtiyaçlarından birisi motorlu buz kıracağıdır. Sessiz motorlu ile 30 saniyede 1,2 Kg buz kırabilir. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.