Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

Formel Thermoplus Ürünler

Formel Thermoplus ürünler, kırılmaya ve darbeye karşı dayanıklı olması sebebiyle tasarruflu ve aktif kullanıma uygundur. Hijyenik ve zarif yapısı ile servislerinizde porselen şıklığı aratmaz. -20 C ve +70 C arası sıcaklıklarda gıda ile temasa uygundur. T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı TR-34-K-252889 kayıt nolu gıda ile temas eden ürünler yönetmenliğine göre üretilmiştir. +80 C sıcaklığında bulaşık makinasında yıkanmaya dayanıklıdır. Kişiselleştirilmiş Logo baskı uygulaması yapılabilir.

12 adet ürün gösteriliyor

Formel Thermoplus Klasik Serisi

Formel Thermoplus klasik serisi ile endüstriyel mutfakların, otellerin ve restoranların temel demirbaşı porselene alternatif ve ekonomik çözüm bulabilirsiniz. çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı, hijyenik ürünlerle müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz. Ham maddesi melamin olan bu malzemeler, hijyenik yapısı sayesinde tüm gıdaların teması için uygundur.

Formel Thermoplus International Serisi

Formel Thermoplus international serisi ile endüstriyel mutfakların, otellerin ve restoranların temel demirbaşı porselene alternatif ve ekonomik çözüm bulabilirsiniz. çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı, hijyenik ürünlerle müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz. Ham maddesi melamin olan bu malzemeler, hijyenik yapısı sayesinde tüm gıdaların teması için uygundur.

Formel Thermoplus Elegant Serisi

Formel Thermoplus Elegant serisi ile endüstriyel mutfakların, otellerin ve restoranların temel demirbaşı porselene alternatif ve ekonomik çözüm bulabilirsiniz. çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı, hijyenik ürünlerle müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz. Ham maddesi melamin olan bu malzemeler, hijyenik yapısı sayesinde tüm gıdaların teması için uygundur.

Formel Thermoplus Safir Serisi

Formel Thermoplus Safir serisi ile endüstriyel mutfakların, otellerin ve restoranların temel demirbaşı porselene alternatif ve ekonomik çözüm bulabilirsiniz. çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı, hijyenik ürünlerle müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz. Ham maddesi melamin olan bu malzemeler, hijyenik yapısı sayesinde tüm gıdaların teması için uygundur.

Formel Polikarbon Hastane Serisi

Formel Hastane serisi ile endüstriyel mutfakların, otellerin ve restoranların temel demirbaşı porselene alternatif ve ekonomik çözüm bulabilirsiniz. Çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı, hijyenik ürünlerle müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz.

Formel Mat Koleksiyonu

Kafe, restoran ve otellerin benzersiz atmosferlerini yaratmak için özel olarak üretilen mat koleksiyonumuz, farklı tarz ve ihtiyaçları karşılayan çeşitli modellerle zenginleşiyor. Her bir tabak, mekanınıza özgü bir dokunuş katmanız için özel olarak düşünüldü.

Formel Pastane Sunum Tabakları

Pastane sunum tabakları, zengin ve çeşitli bir ürün yelpazesi sunarak işletmelerinizdeki sunumlarınıza lüks bir görünüm katıyor. Ürünlerimiz, işletmelerin ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlamak üzere farklı boyutlarda ve göz alıcı renk seçenekleriyle sunuluyor.

Formel Açık Büfe Sunum Tabakları

Formel Melami'nin “Açık Büfe Sunum Tabakları” koleksiyonu, önemli sunum anlarını unutulmaz kılmak için özel olarak tasarlandı. Koleksiyonun her bir parçası, en yüksek kalitede malzemelerle üretilip, titiz bir işçilikle işlendi. Geniş ürün yelpazesi ve renk çeşitliliği, farklı dekorasyon tarzlarına ve tema konseptlerine mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak.

Formel Açık Büfe Sunum Kaseleri

İster yenilikçi şık bir sunumu, ister daha geleneksel ve işlevsel bir yaklaşımı tercih edin, işletmenizin kişiliğine en iyi yansıtacak açık büfe sunum kasesi modellerini bulabilirsiniz. Bu seçenekler, müşterilerinizin yemeklerinizi daha fazla takdir etmelerine yardımcı olacak ve işletmenizin kalitesini yansıtacaktır.

Formel Royal Sunum Serisi

Royal Sunum koleksiyonu, zengin ve çeşitli bir ürün yelpazesi sunarak mutfak sunumlarınıza lüks bir görünüm katıyor. Ürünlerimiz, işletmelerin ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlamak üzere farklı boyutlarda ve göz alıcı renk seçenekleriyle sunuluyor.

Formel Sosluk ve Çerezlikler

Formel Thermoplus sosluk ve çerezlikler ile endüstriyel mutfakların, otellerin ve restoranların temel demirbaşı porselene alternatif ve ekonomik çözüm bulabilirsiniz. Çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı, hijyenik ürünlerle müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz. Ham maddesi melamin olan bu malzemeler, hijyenik yapısı sayesinde tüm gıdaların teması için uygundur.

Formel Thermoplus Aksesuarlar

Formel Thermoplus Aksesuarlar ile endüstriyel mutfakların, otellerin ve restoranların temel demirbaşı porselene alternatif ve ekonomik çözüm bulabilirsiniz. çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı, hijyenik ürünlerle müşterilerinizi şaşırtabilirsiniz. Ham maddesi melamin olan bu malzemeler, hijyenik yapısı sayesinde tüm gıdaların teması için uygundur.