Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

Hakkımızda

Bilge Mutfak

1957 yılında küçük bir kalıp atölyesinde günümüz teknolojisine baktığımızda çok basit sayılabilecek imalatlarla sanayi hayatına başlayan "BİLGE" başlangıç tarihinden bu güne kadar geçen süreçte Oyuncak imalatı, Lpg Tüp imalatı ve Otomotiv yan sanayinden sonra Türkiye' ye paslanmaz çeliği ilk getiren ve hayatımıza sokan firmaların başında gelmektedir.

Bu gün profesyonel ve ev mutfağına yönelik paslanmaz çelikten mutfak gereçleri üreten firmaların öncülerindendir. Uzun yıllar standart ürün üretimlerinden sonra 2005 yılında Kasımpaşa'da açtığı mağaza kanalı ile kendi üretimlerinin yanısıra 50 yi aşkın üretici ve ithalatçı firmanın bayiliğini yaparak tüm işletme ve tesislerinin, Endüstriyel Mutfak konusunda gerekli malzeme çeşitleri ile proje uygulamalarında hizmet vermektedir.

Firmamız Endüstriyel Mutfak proje tasarımı ve uygulaması ile makine grubu, hazırlık, pişirme, taşıma, servis ve yıkama ekipmanları konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en uygun çözümleri sunmaya hazırdır.

Şirketimiz yönetim kurulu başkanı sayın Abdullah DENİZER'in Atv Avrupa kanalında yayınlanan İş Dünyası programı için verdiği röportaj görüntüleridir.

2170

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

8080

VERDİĞİMİZ TEKLİF

2150

ÇALIŞTIĞIMIZ GÜN

2170

TAMAMLADIĞIMIZ PROJE