Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

İçecek Ekipmanları

İçecek ekipmanları kategorisinde cafelerin, büfelerin, fastfoodların, barların ihtiyaç duyduğu her türlü içecek ekipmanını bulabilirsiniz. Çay makinesi, kahve makinesi, meyve suyu makineleri vb.

15 adet ürün gösteriliyor

Çay Makineleri (Otomatı)

Tüm mutfakların, kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi insana gıda hizmeti veren mekanların, çay hizmetini karşılayacak 8 farklı kapasitede çay otomatı bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş, dayanıklı ve hijyeniktir.

Demlikli Çay Makinesi (Otomatı-Semaver)

Tüm mutfakların, kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, çay hizmetini karşılayacak 6 farklı kapasitede demlikli çay otomatı bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Jumbo Çay Makineleri (Otomatı)

Tüm mutfakların, kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, çay hizmetini karşılamak üzere jumbo çay otomatları bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Filtre Kahve ve Su Otomatı

Kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, yoğun kahve ve sıcak su hizmetini karşılamak için filtre kahve ve sıcak su otomatı kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. ürün elektrikle çalışmaktadır. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Kahveci Ocağı (Çay Kazanı)

Kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, yoğun çay hizmetini karşılamak için kahveci ocağı (çay Kazanı) kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. Gazlı, elektrikli, hem gazlı hemde elektrikli olabilmektedir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinesi

Kafelerin ve son zamanlarda yaygınlaşan kahve mekanlarının ihtiyacı olan sıcak çikolata ve sahlep makinelerimiz profesyoneller için tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. ürün elektrikle çalışmaktadır. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Espresso ve Cappuccino Makinesi

Kafelerin ve son zamanlarda yaygınlaşan kahve mekanlarının ihtiyacı olan espresso ve cappuccino makineleri profesyoneller için tasarlanmıştır. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Filtre Kahve Makinesi

Kafelerin ve son zamanlarda yaygınlaşan kahve mekanlarının ihtiyacı olan filtre kahve makineleri profesyoneller için tasarlanmıştır. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Şerbet ve Ayran Makinesi

Kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, soğuk içeçek, şerbet ve ayran ihtiyacını karşılamak için şerbet ve ayran makineleri kullanılmaktadır. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Granita Makinesi(Ice Slush)

Cafe ve barların, otellerin ve açık büfelerin son zamanlardaki popüler içeceği olan buzlu içeçekler, granita makinesi veya diğer adlarıyla ice slush, buzlaş, karlı içecek makinesiyle hazırlanır. ürünlerin teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Köpüklü Ayran Makinesi

Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, kebapçılarda sık kullanılan bir içecek ekipmanı da köpüklü ayran makinesidir. Paslanmaz çelikten endüstriyel kullanım için üretilmiştir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Kettle Su Isıtıcı

Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, evlerde sık kullanılan bir ekipman olan kettle su ısıtıcısı. Paslanmaz çelikten endüstriyel kullanım için üretilmiştir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Türk Kahve Makinesi

Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, evlerde sık kullanılan ekipmanlardan birisi de Türk kahve makinesidir.

Kumda Kahve Makinesi

Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, evlerde sık kullanılan ekipmanlardan birisi de kumda kahve makinesidir. Son zamanların popüler cihazları arasındadır. Paslanmaz üzeri bakır kaplamalıdır. Özel Quarz kumludur.

Jumbo Kahve Demleme ve Servis Ürünleri

Dünyanın en güzel kahve çekirdekleri ile damak zevkinize uygun kahve demlemek ve hazırlamak artık çok pratik. Ev ve ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz Jumbo Venti Çelik Kettle, siz kahve severler için tasarlandı. Üst düzey kahve deneyimi yaşamak istiyorsanız kahve çekirdeği kadar demleme yöntemi ve kullanılan ekipmanlar da önemli.