Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

Servis Ürünleri

Açık büfe mekanların ve otellerin vazgeçilmezi olan servis ürünleri, müşterilerinize en güzel şekilde ürünlerinizi servis etmeniz için tasarlanmıştır.

27 adet ürün gösteriliyor

Chafing Dish (Reşo)

Otellerin, lokantaların, restaurantların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden en önemlisi chafing dish (reşo)dur. İçi ve dışı çelik olan chafing dish reşoların elektrikli ve yakıtlı modelleri vardır.

Çorbalık (Çorba Isıtıcı)

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi de çorbalıktır. Değişik kapasitelerde ve görünüşlerde modelleri mevcuttur. ürün detaylarına AÇIKLAMALAR kısmından ulaşabilirsiniz.

Dispenser

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden bir tanesi dispenserlerdir.

Çelik Termos

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden bir tanesi termoslardır. İçi ve dışı çelik olan termosun farklı kapasiteye sahip modelleri vardır.

İçi Cam Termos

Otellerin, lokantaların, restaurantların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden bir tanesi termoslardır. İçi cam termoslar 1 Lt. kapasiteye sahiptir.

Kahve Potu

Otellerin, lokantaların, restaurantların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden bir tanesi kahve potlarıdır.

Polycarbonat Servis Kürek

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi polycarbonat servis kürekleridir. 16 cm boyunda olan kürekler gıda temasına uygun malzemeden üretilmektedir.

Polycarbonat Dişli Maşalar

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi polycarbonat dişli maşalardır. 23 cm. boyunda olan maşalar gıda temasına uygun malzemeden üretilmektedir.

Polycarbonat Servis Maşalar

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi polycarbonat servis maşalardır. 23 ve 30 cm boylarında olan maşalar gıda temasına uygun malzemeden üretilmektedir.

Polycarbonat Sos Kepçe

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi polycarbonat sos kepçelerdir. 25 ve 27 cm boylarında olan kepçeler gıda temasına uygun malzemeden üretilmektedir.

Polycarbonat Servis Kaşıklar

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi polycarbonat servis kaşıklardır. Delikli ve deliksiz modelleri ve farklı renkleri mevcuttur.

Polycarbonat Sürahi

Otellerin, lokantaların, restaurantların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi de polycarbonat sürahilerdir. Farklı kapasite ve görünümlerde modelleri mevcuttur.

Açık Büfe Ekmek Sepeti

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden bir tanesi açık büfe ekmek sepetleridir. Plastik, rattan, hasır gibi malzemelerden yapılmış, delikli ve deliksiz modelleri ve farklı renkleri mevcuttur.

Çelik Maşalar

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi çelik maşalardır. Farklı ürünleri servis edebilmek için değişik modelleri mevcuttur.

Çelik Servis Kaşıklar

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi çelik servis kaşıklardır. Delikli ve deliksiz modelleri mevcuttur.

Çelik Servis Spatulalar

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi çelik servis spatulalardır. Farklı ürünleri servis edebilmek için değişik modelleri mevcuttur.

Çelik Servis Çatalı

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi çelik servis çatallarıdır. Farklı ürünleri servis edebilmek için değişik modelleri mevcuttur.

Servis Makasları

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi servis makaslarıdır. Farklı ürünleri servis edebilmek için değişik modelleri mevcuttur.

Servis Kevgir

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi çelik servis kevgirdir. Farklı ürünleri servis edebilmek için değişik modelleri mevcuttur.

Kaşık Standı

Açık büfe yemek hizmeti veren mekanlarda servis kaşıklarının karışmasını engellemek ve şık bir görünüm kazandırmak için kullanılır. Dekorasyon amacıyla bir çok materyalden üretilebilirler.

Servis Kepçesi

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi çelik servis kepçeleridir. Farklı ürünleri servis edebilmek için değişik modelleri mevcuttur.

Ketçap - Mayonez - Hardallık

Otellerin, lokantaların, restaurantların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden birisi de ketçap,mayonez,hardallıklardır. 350 cc ve 500 cc olan farklı kapasiteleri ve renkleri vardır.

Cornflakes Aleti

Gıdaların tazeliklerini uzun süre korumasına yardımcı olan cornflakes aletlerinin, çevirmeli bölümünden uygun porsiyonlu ürün alabilirsiniz.

Dondurma Külahlık Standı

Akrilik dondurma külahlıklar, şeffaf yapısıyla külahların tam olarak sergilenmesini sağlar. Estetik anlamında da tezgahlarda hoş bir görüntü oluşturur.

Çatal Kaşık Standı

Çatal, kaşık ve bıçakları servis edebilmek amacıyla kullanılan stantlar, mekanın dekorasyonuna uygun olarak farklı renklerden ve malzemelerden üretilebilmektedir. Akrilik, polycarbonat, iki gözlü, üç gözlü, siyah, beyaz gibi birçok modeli mevcuttur.

Ekmek Kesme Tahtası

Yalnızca unlu mamullerin kesilmesi amacı ile üretilmiş ve özellikle bıçak darbelerine dayanıklı olan ekmek kesme tahtalarının birçok farklı model, renk seçeneklerinin yanı sıra, farklı materyal seçenekleri de bulmak mümkündür.

Ahşap ve Bambu Servisler

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden bir tanesi ahşap ve bambu tabak ve tahtalarıdır. Steak tahtası olarak da isimlendirilmektedir.