Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

Masaüstü Servis Ürünleri

Kafe, restaurant ve otellerde, müşterilerinize görsel olarak en güzelini sunmak isteyenler için masaüstü servis ürünlerinden seçim yapabilirsiniz.

13 adet ürün gösteriliyor

Küllük

Kafe, restaurant ve otellerde, müşterilerinize görsel olarak en güzelini sunmak isteyenler için masaüstü servis ürünlerinden olan küllükler arasından seçim yapabilirsiniz. Melamin malzemeden yapılan bu ürünler gıda temasına uygundur. Farklı boyutlarda ve renklerde modelleri mevcuttur.

Peçetelik

Kafe, restaurant ve otellerde, müşterilerinize görsel olarak en güzelini sunmak isteyenler için masaüstü ürünlerinden olan peçetelikler arasından seçim yapabilirsiniz. Yay mekanizması sayesinde kağıt peçetelikleri dispenser içine sıkıştırabilirsiniz. Az yer kaplayan şık tasarımlı ürünün kapasitesi çok daha fazladır. Farklı boyutlarda ve renklerde modelleri mevcuttur.

Tuzluk Biberlik Kürdanlık Menaj Takım

Kafe, restaurant ve otellerde, müşterilerinize görsel olarak en güzelini sunmak isteyenler için masaüstü ürünlerinden olan tuzluk, biberlik, kürdanlık, menaj takımları arasından seçim yapabilirsiniz.

Şekerlik

Kafe, restoran ve otellerde, müşterilerinize görsel olarak en güzelini sunmak isteyenler için masaüstü ürünlerinden olan şekerlikler arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve renklerde modelleri mevcuttur.

Masaüstü Ekmek Sepeti

Otellerin, lokantaların, restoranların, açık büfe hizmeti veren tüm mekanların, yemek hizmeti veren işletmelerin ihtiyacı olan servis ürünlerinden bir tanesi masaüstü ekmek sepetleridir. Plastik, rattan, hasır gibi malzemelerden yapılmış, delikli ve deliksiz modelleri ve farklı renkleri mevcuttur.

Tuz ve Karabiber Değirmenleri

Kafe, restoran ve otellerde, müşterilerinize görsel olarak en güzelini sunmak isteyenler için masaüstü ürünlerinden olan tuz ve karabiber değirmenleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Yağdanlıklar

Kafe, restaurant ve otellerde, müşterilerinize görsel olarak en güzelini sunmak isteyenler için masaüstü ürünlerinden olan yağdanlıklar arasından seçim yapabilirsiniz. Değişik kapasitelerde ve modellerde alternatifler mevcuttur.

Bijon (Akıtıcı)

Kafe, restoran ve otellerde, müşterilerinize görsel olarak en güzelini sunmak isteyenler yağdanlıklar için üretilmiş bijonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Değişik kapasitelerde ve malzemelerde üretilmiş modeller mevcuttur.

Amerikan Sevis

Günümüzde ev ve restoranlarda bir masa örtüsü kullanmak yerine şıklık ve pratiklik bakımından genellikle Amerikan Servis tercih edilmektedir.

Patates Servis Standı

Restoran, otel, kafe gibi işletmelerde müşterilerine farklı ve kullanışlı bir şekilde yiyeceklerini sunmak isteyenler için ideal bir ürünüdür. Patates kızartması, tavuk, soğan halkası gibi snack atıştırmalık için idealdir.

Çelik Sütlük ve Sosluklar

Restoran, otel, kafe gibi işletmelerde müşterilerine farklı ve kullanışlı bir şekilde içeceklerini sunmak isteyenler için ideal bir ürünüdür. Süt, meyve suyu gibi sıvıların sunumu için idealdir.

Masaüstü Fırça ve Kırıntı Küreği

Restoran, cafe, bar gibi alanlarla masayı kırıntıları temizlemek için oldukça pratik ve kullanışlı bir üründür.

Numaratör-İsimlik-Rezerve

İşletmelerinizde masaüstlerinde sıkça kullanılan rezerve, isimlik, numaratör gibi ürünlerle şık bir görünüm elde edebilirsiniz.