Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

Bulaşıkhane Ekipmanları

Bulaşıkhane ekipmanları kategorisinde, bulaşık makineleri, bardak yıkama makineleri, sprey duş üniteleri, bulaşık toplama arabaları gibi ürünler bulunmaktasdır.

11 adet ürün gösteriliyor

Bardak Yıkama Makinesi

Bardak yıkama makinesi, normal makinelere göre yıkama süresini minimum tutarak bardak kullanımının yoğun olduğu çay ocağı, çay bahçesi, cafe, restoran, otel ve bar gibi mekanlar için büyük kolaylık sağlar. 90, 120, 180 saniye olmak üzere 3 farklı program özelliği. ürünün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Set Altı Bulaşık Makinesi

Set altı bulaşık makinesi, 500 tabak bulaşık makinesi, tezgah altı bulaşık makinesi, endüstriyel bulaşık makinesi gibi birçok isimle anılmaktadır. 90, 120, 180 saniye olmak üzere 3 farklı program özelliği. ürünün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Giyotin Tipi Bulaşık Makinesi

Giyotin tipi bulaşık makinesi, 1000 tabaklık bulaşık makinesi, önden yüklemeli bulaşık makinesi gibi birçok isimle anılmaktadır. 60, 90, 120, 180 saniye olmak üzere 4 farklı program özelliği. ürünün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Konveyörlü Bulaşık Makinesi

Konveyörlü bulaşık makinesi, 2000 tabaklık bulaşık makinesi, tünelli bulaşık makinesi gibi birçok isimle anılmaktadır. Saatte 2000 tabak yıkama hızına sahiptir. ürünün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Ön Yıkama Duş Üniteleri

Endüstriyel mutfakların yıkama üniteleri kısımlarında kullanılan ön yıkama duş üniteleri, sprey üniteleri ile su tasarrufu sağlayarak yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tezgaha monte, duvara monte, armatürlü gibi modelleri vardır.

Bulaşık Makinesi Basketi (Kaseti)

Endüstriyel bulaşık makinelerinde ve bardak yıkama makinelerinde kullanılmak için tasarlanmış olan basketler(sepetler), 40x40 veya 50x50 ölçülerindedir. Tabak, bardak, çatal kaşık basketi gibi modelleri vardır.

Dizden Kumandalı Evye

Endüstiyel mutfakların yıkama bölümlerinde sık kullanılan ekipmanlardan biri de dizden kumandalı evyedir. Duvara monte edilebilme özelliği vardır.

Paspas Yıkama Evyesi

Endüstiyel mutfakların yıkama bölümlerinde sık kullanılan ekipmanlardan biri de paspas yıkama evyedir. Duvara monte edilebilme özelliği vardır.

Bardak Kurutucu

Bardak kurutucu makinesi sayesinde el ile veya bulaşık makinesi ile yıkama yapılan bardaklar, servis edilmeden önce kurutularak parlak bir görüne kavuşmaktadır. ürünün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Çatal Kaşık Parlatıcı

Çatal kaşık parlatıcı makinesi sayesinde el ile veya bulaşık makinesi ile yıkama yapılan çatal, kaşık, bıçak gibi ürünler servis edilmeden önce kurutularak parlak bir görüne kavuşmaktadır. ürünün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sterilizatör

Sterilizatör Ultraviyole - C lambası sayesinde içine koyulan tüm bıçak ve diğer takımları uzun süre mikrop ve bakterilerden arınmış durumda muhafaza eder. Ürünün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.