Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

ID Fine Porselen

Lezzetlerin şekle büründüğü sunumların ahengi, tıpkı insanoğlunun yaradılışı gibi sonsuz olasılıklara gebe… Bu olasılıkları tabağa cesurca taşıyan şeflerin ortak noktası ise, iyi yemeğin altına kendi imzalarını atmaları.

14 adet ürün gösteriliyor

ID Fine Reckless Serisi

Lezzetin en özel anlarını yaratmak için tasarladığımız Reckless koleksiyonu, sunumlarınızın hikayesini başka bir boyuta taşıyor. Antrasit şıklığı ve modern çizgilerin uyumuyla tasarlanan Reckless Koleksiyonu, sunumlarınızı birer sanat eserine dönüştürüyor. Renkli salatalardan, şahane tatlıların olduğu keyifli sofralarınız için Reckless en iyi seçim…

ID Fine Adel Serisi

Adel, zamanın ötesindeki tasarımı ve etkileyici somon rengi ile dikkat çekiyor. Lezzetli sunumlarınıza sıcak ve samimi bir renk katarak, işletmenizin ambiyansını büyüleyici hale getiriyor. Adel tarzının yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle de öne çıkıyor. Günlük kullanıma uygun, çizilme ve lekelere karşı dirençli yapısı ile Adel koleksiyonu, konuklarınızı mükemmel bir atmosferde ağırlamanızı sağlıyor. Ayrıca Adel koleksiyonunu, antrasit rengi ile öne çıkan Reckless koleksiyonuyla eşleşir.

ID Fine Mellow Serisi

HoReCa sektöründe unutulmaz sunumlara imza atmaya hazır mısınız? Göz alıcı yeşil rengi ve retro tarzıyla sunumlarınızı Mellow koleksiyonu ile ön plana çıkartabilirsiniz. Zarif tasarımının yanı sıra, çizilme ve lekelere karşı yüksek dayanımı sayesinde Mellow'u günlük kullanım için de tercih edebilirsiniz. Mellow'un yarattığı büyüleyici etki hem size hem de misafirlerinize unutamayacağınız eşsiz bir deneyim sunar.

ID Fine Canyon Serisi

Yaşadığımız dünyanın doğal güzelliğinden ilham alınarak tasarlanmış Canyon Koleksiyonu ile tanışın! Her bir parçası renk geçişlerine odaklanılarak hazırlanmış bu koleksiyon hem organik hem de sofistike bir estetik yaratır. Eşsiz mat sırıyla sofralara zarif bir dokunuşu katarken, doğal dokusuyla çeşitli sunumlar yaratmanıza olanak sağlar. Canyon Koleksiyonu’nun sade, ama bir o kadar da göz alıcı tasarımıyla, şık bir akşam yemeği ya da günlük sunumlarınızda konuklarınızı etkileyebilirsiniz.

ID Fine Delta Serisi

İlhamını su ve toprağın temel kuvvetlerinden alan, turkuaz ve toprak tonlarıyla tasarlanmış Delta Koleksiyonu, doğanın derinliğini sofralarınıza taşır. Eşsiz tasarımı ve göz alıcı reaktif etkisiyle her bir parça, çok yönlü sunumlarınıza eşlik eder. Ayrıca Asya Mutfağı ile uyumlu tasarımı, koleksiyonu, yeni tatlar ve dokular keşfetmek isteyen konuklarınız için de ideal bir seçim haline getirir.

ID Fine Glacier Serisi

Doğada bulunan kristallerin güzelliğinden ilham alan Glacier Koleksiyonu, yeşilin soft tonlarını bir araya getirir. Mat sır altı uygulaması ile kristal efektini ortaya çıkaran tasarım, benzersiz sunum zarafetini sofralarınıza taşır. Siz de ID Fine'ın bu eşsiz koleksiyonu ile doğanın güzelliğini masanızda yaşayın.

ID Fine Piri Serisi

Osmanlı Devleti’nin zengin denizcilik tarihinden esinlenerek tasarlanmış Piri Koleksiyonu, mozaik kültürünün ince detaylarıyla, denizin özünü zarif ve sofistike bir şekilde yansıtır. Silis kumu etkisiyle oluşturulan büyüleyici zemine sahip Piri Koleksiyonu'ndaki her bir parça, pusulanın keskin çizgileri ve Piri Reis haritası benzersiz bir konseptte bir araya geldi. Sunumlarına tarihi ve sofistike bir dokunuş katmak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir olan Piri Koleksiyonu.

ID Fine Wise Serisi

Her bir parçada benzersiz farklı desenlere sahip olan Wise Koleksiyonu, mozaik kültüründen ilham alarak tasarlanmıştır. Serpme kahvaltı seçkisinden tabak ve kaselere kadar, bu koleksiyondaki her parça zarif detayları ve orijinalliği ile ön plana çıkmaktadır. Wise Koleksiyonu ile Akdeniz Mutfağını sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

ID Fine Modest Brown

Modest Brown Koleksiyonu, zamansız tasarımı ve sade şıklığı ile mükemmel bir seçim olarak öne çıkıyor. Kahverengi renk el boyama detayları, yemeği çerçeveleyerek göze hitap eden bir kontrast yaratıyor. Elde boyama işlemi, her bir parçaya insan dokunuşuyla sanatsal bir yaklaşım katarak, Modest Brown Koleksiyonu'nu diğer koleksiyonlardan farklı kılıyor. ID Fine olarak, elde boyama gibi geleneksel tekniklerin korunmasına büyük bir önem veriyoruz.

ID Fine Modest Navy Serisi

Modest Navy Koleksiyonu, zamansız tasarımı ve sade şıklığı ile mükemmel bir seçim olarak öne çıkıyor. Lacivert renk el boyama detayları, yemeği çerçeveleyerek göze hitap eden bir kontrast yaratıyor. Elde boyama işlemi, her bir parçaya insan dokunuşuyla sanatsal bir yaklaşım katarak, Modest Navy Koleksiyonu'nu diğer koleksiyonlardan farklı kılıyor. ID Fine olarak, elde boyama gibi geleneksel tekniklerin korunmasına büyük bir önem veriyoruz.

ID Fine Beyaz Transparan Serisi

Endüstriyel mutfakların, otellerin ve restoranların vazgeçilmez demirbaşlarından olan porselen ihtiyacınızı ID Fine Beyaz Transparan serisi ile karşılayabilirsiniz. Bu ürünler kutulu satılmaktadır. Lütfen sepete eklerken kutu içi adetine dikkat ediniz. örneğin kutu içi adeti 12 ise 12 ve katları şeklinde miktar giriniz.

ID Fine Mix & Match

Mix&Match Koleksiyonu ile size sınırsız yaratıcılık ve özgünlük sunar. Farklı parçalardan oluşan koleksiyon, restoranınızın tarzını ve vizyonunu yansıtmanıza olanak tanır. En önemli özelliği, değişen trendler ve tercihlerinizle birlikte sizlere konseptinizi yenileme esnekliği sunmasıdır. Akıllı bir yatırım imkanı sunan Mix&Match konseptinde istediğiniz parçaları değiştirerek, küçük dokunuşlar ile büyük sonuçlar elde edebilirsiniz.

ID Fine Mix & Match 2

Mix&Match 2 Koleksiyonu ile size sınırsız yaratıcılık ve özgünlük sunar. Farklı parçalardan oluşan koleksiyon, restoranınızın tarzını ve vizyonunu yansıtmanıza olanak tanır. En önemli özelliği, değişen trendler ve tercihlerinizle birlikte sizlere konseptinizi yenileme esnekliği sunmasıdır. Akıllı bir yatırım imkanı sunan Mix&Match 2 konseptinde istediğiniz parçaları değiştirerek, küçük dokunuşlar ile büyük sonuçlar elde edebilirsiniz.

ID Fine Mix & Match 3

Mix&Match 3 Koleksiyonu ile size sınırsız yaratıcılık ve özgünlük sunar. Farklı parçalardan oluşan koleksiyon, restoranınızın tarzını ve vizyonunu yansıtmanıza olanak tanır. En önemli özelliği, değişen trendler ve tercihlerinizle birlikte sizlere konseptinizi yenileme esnekliği sunmasıdır. Akıllı bir yatırım imkanı sunan Mix&Match 2 konseptinde istediğiniz parçaları değiştirerek, küçük dokunuşlar ile büyük sonuçlar elde edebilirsiniz.