Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

Hazırlık Makineleri

Hazırlık makineleri kategorisinde, yemek hazırlama sırasında şeflerin kullandığı cihazlar bulunmaktadır. Sebze doğrama, soğan doğrama, hamur yoğurma, gıda dilimleme gibi makineler ilk akla gelenleridir.

29 adet ürün gösteriliyor

Soğan Doğrama Makinesi

Soğan doğrama makinesi sayesinde, mutfakta uzun ve zahmetli olan soğan doğrama işini çok kısa bir sürede tamamlayacaksınız. üzerindeki tencere haznesi sayesinde istediğiniz karışımı rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sebze Doğrama Makinesi

Sebze doğrama makineleri, çok çeşitli sebze,meyvenin kesilmesi, dilimlenmesi, rendelenmesi ve küp olarak kesilmesine ilave olarak peynir rendelenmesi, parmak patates kesilmesi için kullanılabilir. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Öğütücü

Öğütücü makineleri, çok çeşitli kuruyemişleri fındık, fıstık, ceviz vb gibi; çok kısa sürede öğüterek çelikmiş ürünler almanızı sağlar. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Patates Soyma Makinesi

Patates soyma makineleri, uzun ve zahmetli olan patates soyma işini en kısa sürede ve en az fireyle yapmanızı sağlamaktadır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Et Kıyma Makinesi

Et kıyma makineleri, paslanmaz çelikten gıda hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Saate 125-600 Kg. arası kapasitelere sahip modeller mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Soğutmalı Et Kıyma Makineleri

Soğutmalı et kıyma makineleri, paslanmaz çelikten gıda hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Saate 400-800 Kg. arası kapasitelere sahip modeller mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sinir Ayıklamalı Et Kıyma Makineleri

Sinir ayıklamalı et kıyma makineleri, paslanmaz çelikten gıda hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Saate 400-800 Kg. arası kapasitelere sahip modeller mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Tavuk Kesme Makinesi

Endüstriyel mutfakların, kasapların, market ve şarküterilerin temel hazırlık makinelerinden tavuk kesme makinesi, dondurulmuş etleri farklı kalınlıklarda et parçalarına ayırmak için yüksek hızda dönen kesiciler kullanır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Hamur Yoğurma Makinesi

Hamur yoğurma makineleri 220 V veya 380 V olabilmektedir. 5 ile 150 kg un kapasitesi, 7 ile 235 kg hamur kapasitesine sahip modelleri vardır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Kafesli Hamur Yoğurma Makineleri

Kafesi hamur yoğurma makineleri 220 V veya 380 V olabilmektedir. 5 ile 150 kg un kapasitesi, 7 ile 235 kg hamur kapasitesine sahip modelleri vardır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Spiral Hamur Yoğurma Makinesi

Spiral hamur yoğurma makineleri tek ve çift devirli olabilmektedir. 8 ile 150 kg un kapasitesi, 10 ile 235 kg hamur kapasitesine sahip modelleri vardır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Mikserler

Mikserlerin hız kontrollü ve üç hızlı modelleri vardır. Set üstü 7 Lt. kapasiten başlayan, ayaklı 60 Lt kapasiteye uzanan çeşitleri mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Hamur Açma Makinesi

Hamur açma makineleri sayesinde uzun ve zahmetli olan hamur açma işini çok kısa sürede bitireceksiniz. Pizza, lahmacun. pide, lavaş gibi gıdaların hamurunu istenilen kalınlıkta açabilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Et-Sebze Parçalama (Zırh Kıyma) ve Humus Makinesi

Zırh kıyma ve humus makinesi yardımıyla sebze ve et parçalama, humus yapma işlerinizi hızlı ve sağlıklı biçimde yapabilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Ekmek Dilimleme Makinesi

Ekmek dilimleme makinesi sayesinde ekmek kesme işlemini çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. Baget ekmek, normal ekmek, trabzon ekmeği gibi her türlü ekmek çeşitlerini dilimleyebileceğiniz modelleri mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Et Kemik Testeresi

Et kemik testeresi ile zahmetli ve uzun süren eti kemikten ayırma, parçalama, kemikleri kesme işini hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapabileceksiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Tulumba ve Köfte Şekillendirme Makinesi

Tulumba ve köfte şekillendirme makinesi ile 6 dakika içinde şekillendirme yapabilirsiniz. 4 farklı uzunlukta şekil verebilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Gıda Dilimleme Makinesi

Gıda dilimleme makinelerinin ayarlanabilir kesme kalınlığı sayesinde, gıdalarınızı istediğiniz kalınlıkta dilimleyebilirsiniz. Hijyenik ve paslanmaz gıda dilimleme makineleriyle her türlü şarküteri ürününü dilimleyebilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

El Blenderleri

El blenderleri endüstriyel mutfakların vazgeçilmez hazırlık makilerindendir. Mikser ve blender ikisi bir aradadır. çırpma ve parçalama işlerini iki farklı aparatı ile yapabilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Döner Kesme Makinesi

Döner kesme makinesi sayesinde döner kesme işinizi hızlı ve hijyenik bir şekilde yapabilirsiniz. Kesme kalınlığını ayarlayarak istediğiniz ölçüde kesim yapabilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Terazi

Endüstriyel kullanım için tasarlanmış terazilerle 30 Kg kadar olan tartımlarınızı yapabilirsiniz. Şarj edilebilir akü veya adaptör ile istediğiniz yerde çalıştırabilirsiniz. ürün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Baskül

Endüstriyel kullanım için tasarlanmış basküller ile 600 Kg kadar olan tartımlarınızı yapabilirsiniz. Şarj edilebilir akü veya adaptör ile istediğiniz yerde çalıştırabilirsiniz. ürün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Gastronom Küvet Vakumlama Kiti

Gastronom küvetlerle taşınan sıvı gıdaların vakumlanması amacıyla kullanılmaktadır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Hamur Kestart Makinesi

Hamur kestart makinesi, hamuru sıkıştırmadan ve yıpratmadan istenilen gramajda kesmektedir. Hamurun eşit ve hızlı bir şekilde, istenen gramajlarda kesilmesini sağlar. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi

Özel yıkama sistemi için oluşturulmuş tankta su hareketiyle yıkanan sebze ve meyvelerin kir ve atıkları çökertme haznesine biriktirilerek tahliye edilmesi yoluyla yıkanır. Sebzelerin doğal tazeliğinde kısa sürede kurutulmasını sağlar. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sebze ve Salata Kurutma Makineleri

Sebzelerin doğal tazeliğinde kısa sürede kurutulmasını sağlar. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Lokma ve Tulumba Tatlı Makineleri

Bütün endüstriyel mutfakların, fırınların, pastanelerin, hamur işi olan tüm işletmelerin temel hazırlık cihazlarından olan Lokma Dökme Makinesi, profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Tabak Kapatma Makinesi

Gıda veya medikal ürünlerin; konuldukları uygun kaselerin içinde hava almasını engelleyip dış etkenlerden de korunmasını sağlar. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Streç ve Vakum Makineleri

Gıdaları düzgün bir şekilde paketlemenize ve uzun bir süre boyunca bozulmadan saklamanıza olanak tanıyan bir üründür. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.