Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

Fırın Tepsileri

Fırın tepsileri kategorisinde paslanmaz çelik kapaklı ve kapaksız tepsiler, alüminyum tepsiler, baklava tepsileri gibi ürünler bulunmaktadır.

6 adet ürün gösteriliyor

Çelik Fırın Tepsileri

Çelik fırın tepsileri ürünlerimizde, fırınınızın ihtiyacı olan büyüklükte ve özellikte tepsileri bulabilirsiniz . Farklı ölçüleri ve modelleri mevcuttur.

Alüminyum Fırın Tepsileri

Alüminyum fırın tepsileri ürünlerimizde, fırınınızın ihtiyacı olan büyüklükte ve özellikte tepsileri bulabilirsiniz. Farklı ölçüleri ve modelleri mevcuttur.

Alüminyum Baklava Tepsileri

Alüminyum baklava tepsileri ürünlerimizde, fırınınızın ihtiyacı olan büyüklükte ve özellikte tepsileri bulabilirsiniz. Farklı ölçüleri ve modelleri mevcuttur.

Emaye Kaplı 1/1 Fırın Tepsisi

Emaye kaplı fırın tepsileri ürünlerimizde, fırınınızın ihtiyacı olan büyüklükte ve özellikte tepsileri bulabilirsiniz. Farklı ölçüleri ve modelleri mevcuttur.

Yapışmaz Kaplı Paslanmaz Çelik GN Fırın Tepsisi

Yapışmaz kaplamalı çelik fırın tepsileri ürünlerimizde, fırınınızın ihtiyacı olan büyüklükte ve özellikte tepsileri bulabilirsiniz . Farklı ölçüleri ve modelleri mevcuttur.

Yapışmaz Kaplı Alüminyum GN Fırın Tepsisi

Yapışmaz kaplamalı alüminyum fırın tepsileri ürünlerimizde, fırınınızın ihtiyacı olan büyüklükte ve özellikte tepsileri bulabilirsiniz. Farklı ölçüleri ve modelleri mevcuttur.