Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

Mutfak Hazırlık Ekipmanları

Mutfak hazırlık ekipmanları kategorisinde, mutfak yardımcı ekipmanları, mutfak el aletleri, yemek hazırlık sırasında kullanılan tüm malzemeler, hazırlık makineleri gibi ürünler bulunmaktadır.

127 adet ürün gösteriliyor

Mayonez Kabı

Paslanmaz çelikten imal edilen mayonez kabı, mutfağınızda mayonez ve diğer karışımları hazırlamak için kullanabileceğiniz hijyenik bir araçtır. 24 cm den başlayan modelleri mevcuttur.

Polietilen Kesim Tahtası

Polietilen kesim tahtası veya levhası diye isimlendirilen ürünümüz hijyenik koşullarda kesim yapmanızı sağlar. çok farklı boyutlarda ve şekillerde modelleri mevcuttur. Farklı renk seçenekleriyle kesdiğiniz ürüne göre seçim yapabilirsiniz.

Polietilen Oklava

Polietilen oklavanın farklı boyutları mevcuttur. İstenilen boyda ve kalınlıkta hamur açma için kullanılmaktadır. Polietilen malzemelerin gıda ile teması, sağlık ve hijyen açısından uygundur.

Polietilen Merdane

Polietilen merdane ile hamurlarınızı pratik bir şekilde açabilirsiniz. 6 farklı modeli özel amaçlar için tasarlanmıştır. Polietilen malzemelerin gıda ile teması, sağlık ve hijyen açısından uygundur.

Pataşu Sopası

Pataşu sopası hamuru pişme sırasında çevirmek için kullanılır. Ayrıca metal kaplardaki soğuk kremaların ve sıcak malzemenin karıştırılmasında kullanılır. Polietilen malzemelerin gıda ile teması, sağlık ve hijyen açısından uygundur.

Havan

Havan ile ceviz, fındık, sarımsak gibi bir çok gıda ürününü içerisinde dövebilirsiniz. Polietilen malzemelerin gıda ile teması, sağlık ve hijyen açısından uygundur.

Et Döveceği

Et döveceği kategorisinde paslanmaz çelik(krom) ve polietilen et dövecekleri bulunmaktadır. Polietilen malzemelerin gıda ile teması, sağlık ve hijyen açısından uygundur.

Polietilen Tulumba Aparatı

Polietilen tulumba aparatı ile tulumba şekillendirme işlemi hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Polietilen malzemelerin gıda ile teması, sağlık ve hijyen açısından uygundur.

Levha Temizleme Bıçağı

Polietilen levha temizleme bıçağı sayesinde polietilen levhaların yüzeyini rendeler ve temizlersiniz. Polietilen malzemelerin gıda ile teması, sağlık ve hijyen açısından uygundur.

Çelik Süzgeç

Paslanmaz çelikten imal edilen çelik süzgeçler, endüstriyel mutfaklarda kullanılan temel elemanlardan biridir. Büyük boyutları sayesinde yemek hazırlarken gerekli süzme işini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sanayi Tip Çelik Kepçe

Endüstriyel mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden olan çelik kepçeler, monoblok veya kaynaklı olarak imal edilmektedir. No:1 den No:10 a kadar değişik boyutları vardır. No:6 dan sonra takviyeli olarak üretilmektedir.

Sanayi Tip Çelik Kevgir

Endüstriyel mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden olan çelik kevgirler, monoblok veya kaynaklı olarak imal edilmektedir. No:1 den No:10 a kadar değişik boyutları vardır. No:6 dan sonra takviyeli olarak üretilmektedir.

Sos Kepçe

Endüstriyel mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden olan sos kepçeler, paslanmaz çelikten imal edilmektedir. No:1 den No:4 e kadar değişik boyutları vardır.

Derin Kepçe

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan derin kepçe, paslanmaz çelikten veya kalaylı telden imal edilmektedir. Kızartma ve haşlama yaparken kullanılmaktadır. Sık ve seyrek modelleri vardır.

Çırpma Teli

Endüstriyel mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden olan çırpma telleri; paslanmaz, krom veya kalaylı olarak imal edilmektedir. No:1 den No:9 a kadar değişik boyutları vardır.

Çelik Çırpma Teli

Endüstriyel mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden olan çelik çırpma telleri, paslanmaz çelikten imal edilmektedir. İnce telli, standart ve kalın telli modelleri mevcuttur.

Tel Kevgir

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan tel kevgir, paslanmaz çelikten veya kalaylı telden imal edilmektedir. Kızartma ve haşlama yaparken kullanılmaktadır. Sık ve seyrek modelleri vardır.

Takviyeli Süt Süzgeci (Tel Süzgeç)

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan takviyeli süt süzgeci (tel süzgeç), paslanmaz çelikten veya kalaylı telden imal edilmektedir. 17 cm den 30 cm ye kadar farklı ölçülerde modelleri vardır.

Çin Külahı (Konik Süzgeç)

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından biri olan çin külahı, paslanmaz çelikten veya kalaylı telden imal edilmektedir. Konik süzgeç olarak ta isimlendirilmektedir. 18, 22, 24 cm ölçülerde modelleri vardır.

Tel Izgara

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından biri olan tel ızgara, paslanmaz çelikten imal edilmektedir. GN 2/1, GN 1/1, 40x60 cm boyutlarında 3 modeli mevcuttur.

Maşalar

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından maşalar, hem mutfak hazırlık kısmanda hem de servis kısmında kullanılmaktadır. özel amaçlar için üretilmiş birçok maşa çeşidi vardır. Kömür maşa, ızgara maşa, şeker maşa, buz maşa vb.

Cımbızlar

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından cımbızlar, hem mutfak hazırlık kısmanda hem de servis kısmında kullanılmaktadır. Özel amaçlar için üretilmiş birçok cımbız çeşidi vardır. Dekor cımbızları, kılçık ayıklama cımbızlar gibi.

Spatulalar

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından spatulalar, hem mutfak hazırlık kısmanda hem de servis kısmında kullanılmaktadır. Özel amaçlar için üretilmiş birçok spatula çeşidi vardır. Spatul diye de isimlendirilmektedir.

Rulet

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından ruletler, düzgün bir şekilde hamur kesmek için tasarlanmıştır. Kullanım amacına göre farklı modeli vardır.

Pizza Kesici

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından pizza kesiciler, düzgün bir şekilde pizza kesmek için tasarlanmıştır.

Peynir Dilimleyici - Peynir Kesme Teli - Pandispanya Testeresi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından peynir kesme teli dilimleyici, düzgün bir şekilde peynir dilimlemek için tasarlanmıştır. Pandispanya testeresi ile kek hamurunuzu kolaylıkla eşit ve katlara bölebilir, ayarlanabilir testere mesafesi sayesinde dilim kalınlığını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Sarımsak Ezeceği

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından sarımsak ezeceği, paslanmaz çelikten yapılmış olup profesyonellerin kullanımı için tasarlanmıştır.

Tavuk-Sebze-Mutfak Makası

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından tavuk makası, sebze makası, mutfak makası paslanmaz çelikten yapılmış olup profesyonellerin kullanımı için tasarlanmıştır.

Konserve Açaçağı

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından konserve açacağı, paslanmaz çelikten yapılmış olup profesyonellerin kullanımı için tasarlanmıştır. Kullanım amacına göre 3 farklı modeli mevuttur.

Ceviz Fındık Kıracağı

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından ceviz ve fındık kıracakları, profesyonellerin ve ev kullanıcılarının kullanımı için tasarlanmıştır.

Soyacaklar

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından soyacaklar, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır. Özel amaçlar için üretilmiş birçok soyacak çeşidi vardır.

Oyacaklar

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından oyacaklar, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır. özel amaçlar için üretilmiş birçok oyacak çeşidi vardır.

Mevye Şekillendirici

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından meyve şekillendiriciler, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır. özel amaçlar için üretilmiş meyve şekillendirici çeşidi vardır.

Parizyen Kaşıklar

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından parizyen kaşıklar, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır. Yiyecek servislerinde garnitür olarak konacak meyve ve sebzelere şekil vermek amacıyla kullanılır.

Fırçalar

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından fırçalar, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır. Yumurta fırçaları, tel fırçalar. tezgah fırçaları gibi ürünler mevcuttur.

Şaşula

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından şaşula, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır. Un, Şerker, Toz, Granür, Draje gibi toz halinde olan ürünleri aktarmakta yardımcı bir ekipmandır.

Şapşak

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından şapşak, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır.

Un Eleği ve Kalbur

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından un eleği ve kalbur, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır.

Pilav Ölçeği (Pilav Forması)

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından pilav ölçeği, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır. Pilav servisi yaptığınız evde veya iş yerinde, sunum güzelliği olması açısından kullanacağınız pilav kalıbı, paslanmaz çelikten üretilmektedir.

Rende

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından çelik rende, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır.

Kıyma Makinesi Tokmağı

Kıyma makineleri için üretilmiş, polietilen malzemeden yapılmıştır. El güvenlik aparatlı olarak tasarlanmıştır. Kıyma makinesinin çapına göre farklı modelleri vardır.

Sebze Doğrama Makinesi Tokmağı

Sebze doğrama makineleri için üretilmiş, polietilen malzemeden yapılmıştır.

Şanti Torbası

Şanti torbaları pasta süsleme, şanti doldurma ve tabak süsleme için tasarlanmış ekonomik, kullanımı kolay, hijyenik ürünlerdir.

Duy Seti

Krema duylarını ve şanti torbalarını kullanarak kendinize özgü şekillendirmeler yapabilirsiniz. Krema duylarının uç kısmı torbanın dışına çıkacak şekilde yerleştirerek kullanılabilir. Duy seçiminde torba ebatına bağlı olarak seçim yapmanız gerekmeyip standart boyutlara sahip olmayan krema torbalarınızın ağız kısmını makas yardımı ile tercih ettiğiniz metal duy boyutuna uygun keserek sabitleyebilirsiniz.

Hamur Kazıyıcı - Hamur Kesici

Hamur kazıyıcısı ile tatlılarınızı, hamur işlerinizi hazırlamak ve servis etmek çok kolay. Yemek hazırlık safhalarında doğradığınız malzemeleri kaplara, tencerelere aktarmak, çalıştığınız zemini temizlemek için keyifle kullanabilirsiniz.

Çekirdek Çıkarıcı

Kiraz, vişne, zeytin gibi çekirdekli ürünlerin çekirdeklerini çıkarmada kullanılmaktadır. Ürünü ezmeden ve suyunu çıkarmadan çekirdekleri çıkarmanıza yardımcı olmaktadır. Endüstriyel kullanım ve ev kullanımı için uygundur.

Yumurta Dilimleyici - Mantar Dilimleyici

Haşlanmış yumurtalarınızı düzgün bir biçimde dilimlemenize yardımcı olacak yumurta dilimleyici, endüstriyel ve ev mutfakları için uygundur.

Mısır Tutacağı

Haşlanmış mısır veya közde mısır olsun koçanlarından tutmanıza yarayan bu pratik alet ile, elleriniz kirlenmeden mısır yiyebilirsiniz.

Termometre (Derece)

Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, evlerde kullanılabilen termometre ile, pişmiş et, sıvı, fırın sıcaklığı gibi ortamların derecesini ölçebilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Ölçek

Endüstriyel mutfaklarda, evlerde, tüm yemeklerde malzemelerin ölçüsünü ayarlamak için kullanılan ölçekler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır.

Kürekler

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından kürekler, aktar, kuruyemiş, bakkal, market gibi kullanıcılarının kullanımı için tasarlanmıştır. Un, Şerker, Toz, Granür, Draje gibi toz halinde olan ürünleri aktarmakta yardımcı bir ekipmandır. Yine buz ve taneli ürünler içinde kullanılmaktadır. Ölçekleme ve tartma sırasında kolaylık sağlarlar.

Plastik Litrelik (Ölçü Kabı)

Plastik litrelikler (Ölçü Kabı) sayesinde yağ, yumurta, su, süt gibi sıvı halde olan ürünleri ölçekleyebilirsiniz.

Erzak Kavanozu (Saklama Kapları)

Erzak Kavanozu (Saklama Kapları) sayesinde mutfaklarınızda hijyenik ve sağlıklı saklama işini gerçekleştirebilirsiniz.

Plastik Kasalar (Saklama Kapları)

Plastik kasalar (saklama kapları) sayesinde mutfaklarınızda hijyenik ve sağlıklı saklama işini gerçekleştirebilirsiniz.

Dondurma Kepçesi

Donduma kaşığı, dondurma kepçesi gibi isimlendirilen kepçeler ile istenilen porsiyonlarda dondurma servisi yapabilirsiniz.

Çelik Eldiven

Çelik eldiven, gıda kesim işletmeleri ve şiddetli kesilme riski olan yerlerde kullanılabilir.

Patates Cips Dilimleyici

Patates Cips Dilimleyici patateslerin cips haline getirilerek doğranması işlemini yapabileceğiniz profesyonel bir üründür.

Kaşıklık

Kaşıklık ile çekmecelerinizdeki ekipmanların düzenini sağlayabilirsiniz.

Sipariş Adisyon Tutucu

Adisyon tutucular, verilen siparişlerin hazırlık bölümünde çalışanların görebileceği, sıralayabileceği, düzgün ve doğru çalışmalarına imkan sağlayan bir araçtır.

Mıknatıslı Bıçak Tutucu

Mıknatıslı bıçaklık ile bıçaklarınızı hem güvenli bir şekilde muhafaza edin, hem tezgahınızı boş bırakarak temizlikte kolaylık yaşayın.

Servis ve Mutfak Zaman Zili

Hazırlanmış ürünlerin bildirilmesinde servis zilleri, yemek pişirme sürelerinin ayarlanmasında mutfak zaman zilleri kullanılmaktadır.

Fırın Eldiveni

Yanmaz fırın eldivenleri profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. İki farklı boydan size uygun olanı seçebilirsiniz.

Erişte Makinesi

Erişte Makineleri, makarna hamurlarını istediğiniz kalınlıkta açmanızı ve kesmenizi sağlayan, erişte yapmayı zahmetsiz hale getiren ürünlerdir.

Jöle Hunisi

Jöle hunisi, pastane, kafe, bar gibi işletmelerde tart, tatlı ve şekerleme gibi ürünlerin kolayca doldurabilmesini ve süslemeye yardımcı bir ekipmandır.

Çakmak

Mutfaklarda kullanılan yardımcı hazırlık ekipmanlarından bir tanesi de ocak çakmaklarıdır. Uzun ağız yapısı sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Yumurta Çemberi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından yumurta çemberi, profesyonel aşçıların ve ev hanımlarının kullanımı için tasarlanmıştır.

Pizza Küreği

Pizza. pide ve lahmacun gibi fırın ürünlerinin pişirilmesinde kullanılan Pizza Kürekleri, alüminyum, çelik ve ahşap malzemeden yapılmaktadır. Tüm bu küreklerin delikli modelleri de mevcuttur.

Sebze Kurutucu

Sebze kurutucu, içine konulan marul gibi yeşilliklerin ve diğer malzemelerin yıkandıktan sonra üzerlerinde kalan suyun atılması ile kurumalarını sağlar.

Streç Film Kesme Aparatı

Yiyecekleri güvenli, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde saklamanıza yardımcı olan streç filmi istediğiniz uzunlukta kesmek için streç film kesici aparatları kullanabilirsiniz. Pratik bir şekilde kullanılan aparatlara yerleştirilen filmin karışmasını önlemek amacıyla koruyucu kılıf yer alır.

Sebze Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan sebze bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Ev hanımları için idealdir.

Ekmek Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan ekmek bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Ev hanımları için idealdir.

Peynir (Şarküteri) Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan peynir (şarküteri) bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Ev hanımları için idealdir.

Sıyırma Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan sıyırma bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Ev hanımları için idealdir. Kasap kullanımı için geliştirilmiştir.

Kasap Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan kasap bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Ev hanımları için idealdir. Kasap kullanımı için geliştirilmiştir.

Küt Bakkal (Şarküteri) Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan küt bakkal bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Şarküterilerin kaşar ve salam kesmeleri için tasarlanmıştır.

Şef Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan şef bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür.

Baklava Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan baklava bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür.

Çeneli Hamur Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan çeneli hamur bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür.

Lakerda Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan lakerda bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Ev hanımları için idealdir.

Jambon (Cezerye) Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan jambon (cezerye) bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür.

Döner Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan döner bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Döner ustaları için özel olarak tasarlanmıştır.

Börek ve Pizza Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan börek ve pizza bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Ev hanımları için idealdir.

Kıyma Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan kıyma bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür.

Pasta Paleti - Pasta Bıçağı

Endüstriyel mutfakların ekipmanlarından olan pasta paletleri, pastacılık işleri için mükemmeldir. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Ev hanımları için idealdir.

Yağ Bıçağı

Endüstriyel mutfakların ekipmanlarından olan yağ bıçağı, açık büfelerde yağ servisi yapmak için tasarlanmıştır. Ayrıca servis sırasında da kullanılmaktadır.

Dekor Bıçak

Endüstriyel mutfakların ekipmanlarından olan dekor bıçakları, açık büfelerde ve servis esnasında dekorlu objeler yapmak için tasarlanmıştır. Ayrıca servis sırasında da kullanılmaktadır.

Et Açma Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan et açma bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar ve kasaplar için çok uygun bir üründür.

Soyma Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan soyma bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar, kasaplar ve ev kullanımı için çok uygun bir üründür.

Mutfak Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan mutfak bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar, kasaplar ve ev kullanımı için çok uygun bir üründür.

Dilimleme Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan dilimleme bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar, kasaplar ve ev kullanımı için çok uygun bir üründür.

Soğan Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan soğan bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar, kasaplar ve ev kullanımı için çok uygun bir üründür.

Salata Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan salata bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar, kasaplar ve ev kullanımı için çok uygun bir üründür.

Balıkçı Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan balıkçı bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar, kasaplar ve ev kullanımı için çok uygun bir üründür.

Limon Bıçağı

Endüstriyel mutfakların temel ekipmanlarından olan limon bıçakları, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar, kasaplar ve ev kullanımı için çok uygun bir üründür.

Masat

Endüstriyel mutfakların ekipmanlarından olan masatlar, aşçılar için çok uygun bir üründür. Kasap kullanımı için geliştirilmiştir. Yuvarlak, oval ve tam yassı modelleri vardır.

Satır

Endüstriyel mutfakların ekipmanlarından olan satırlar, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Ev hanımları için idealdir. Kasap kullanımı için geliştirilmiştir.

Zırh

Endüstriyel mutfakların ekipmanlarından olan paslanmaz çelik zırhlar, çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Aşçılar için çok uygun bir üründür. Ev hanımları için idealdir. Kasap kullanımı için geliştirilmiştir.

Steak Bıçakları

Steak bıçakları ile döküm tavada ya da mangalda hazırladığınız etlerinizi rahatlıkla kesebilirsiniz. Et kesmek için tasarlanmış özel dişli çelik yüzeyi ile uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Soğan Doğrama Makinesi

Soğan doğrama makinesi sayesinde, mutfakta uzun ve zahmetli olan soğan doğrama işini çok kısa bir sürede tamamlayacaksınız. üzerindeki tencere haznesi sayesinde istediğiniz karışımı rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sebze Doğrama Makinesi

Sebze doğrama makineleri, çok çeşitli sebze,meyvenin kesilmesi, dilimlenmesi, rendelenmesi ve küp olarak kesilmesine ilave olarak peynir rendelenmesi, parmak patates kesilmesi için kullanılabilir. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Öğütücü

Öğütücü makineleri, çok çeşitli kuruyemişleri fındık, fıstık, ceviz vb gibi; çok kısa sürede öğüterek çelikmiş ürünler almanızı sağlar. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Patates Soyma Makinesi

Patates soyma makineleri, uzun ve zahmetli olan patates soyma işini en kısa sürede ve en az fireyle yapmanızı sağlamaktadır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Et Kıyma Makinesi

Et kıyma makineleri, paslanmaz çelikten gıda hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Saate 125-600 Kg. arası kapasitelere sahip modeller mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Soğutmalı Et Kıyma Makineleri

Soğutmalı et kıyma makineleri, paslanmaz çelikten gıda hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Saate 400-800 Kg. arası kapasitelere sahip modeller mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sinir Ayıklamalı Et Kıyma Makineleri

Sinir ayıklamalı et kıyma makineleri, paslanmaz çelikten gıda hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Saate 400-800 Kg. arası kapasitelere sahip modeller mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Tavuk Kesme Makinesi

Endüstriyel mutfakların, kasapların, market ve şarküterilerin temel hazırlık makinelerinden tavuk kesme makinesi, dondurulmuş etleri farklı kalınlıklarda et parçalarına ayırmak için yüksek hızda dönen kesiciler kullanır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Hamur Yoğurma Makinesi

Hamur yoğurma makineleri 220 V veya 380 V olabilmektedir. 5 ile 150 kg un kapasitesi, 7 ile 235 kg hamur kapasitesine sahip modelleri vardır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Kafesli Hamur Yoğurma Makineleri

Kafesi hamur yoğurma makineleri 220 V veya 380 V olabilmektedir. 5 ile 150 kg un kapasitesi, 7 ile 235 kg hamur kapasitesine sahip modelleri vardır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Spiral Hamur Yoğurma Makinesi

Spiral hamur yoğurma makineleri tek ve çift devirli olabilmektedir. 8 ile 150 kg un kapasitesi, 10 ile 235 kg hamur kapasitesine sahip modelleri vardır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Mikserler

Mikserlerin hız kontrollü ve üç hızlı modelleri vardır. Set üstü 7 Lt. kapasiten başlayan, ayaklı 60 Lt kapasiteye uzanan çeşitleri mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Hamur Açma Makinesi

Hamur açma makineleri sayesinde uzun ve zahmetli olan hamur açma işini çok kısa sürede bitireceksiniz. Pizza, lahmacun. pide, lavaş gibi gıdaların hamurunu istenilen kalınlıkta açabilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Et-Sebze Parçalama (Zırh Kıyma) ve Humus Makinesi

Zırh kıyma ve humus makinesi yardımıyla sebze ve et parçalama, humus yapma işlerinizi hızlı ve sağlıklı biçimde yapabilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Ekmek Dilimleme Makinesi

Ekmek dilimleme makinesi sayesinde ekmek kesme işlemini çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. Baget ekmek, normal ekmek, trabzon ekmeği gibi her türlü ekmek çeşitlerini dilimleyebileceğiniz modelleri mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Et Kemik Testeresi

Et kemik testeresi ile zahmetli ve uzun süren eti kemikten ayırma, parçalama, kemikleri kesme işini hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapabileceksiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Tulumba ve Köfte Şekillendirme Makinesi

Tulumba ve köfte şekillendirme makinesi ile 6 dakika içinde şekillendirme yapabilirsiniz. 4 farklı uzunlukta şekil verebilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Gıda Dilimleme Makinesi

Gıda dilimleme makinelerinin ayarlanabilir kesme kalınlığı sayesinde, gıdalarınızı istediğiniz kalınlıkta dilimleyebilirsiniz. Hijyenik ve paslanmaz gıda dilimleme makineleriyle her türlü şarküteri ürününü dilimleyebilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

El Blenderleri

El blenderleri endüstriyel mutfakların vazgeçilmez hazırlık makilerindendir. Mikser ve blender ikisi bir aradadır. çırpma ve parçalama işlerini iki farklı aparatı ile yapabilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Döner Kesme Makinesi

Döner kesme makinesi sayesinde döner kesme işinizi hızlı ve hijyenik bir şekilde yapabilirsiniz. Kesme kalınlığını ayarlayarak istediğiniz ölçüde kesim yapabilirsiniz. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Terazi

Endüstriyel kullanım için tasarlanmış terazilerle 30 Kg kadar olan tartımlarınızı yapabilirsiniz. Şarj edilebilir akü veya adaptör ile istediğiniz yerde çalıştırabilirsiniz. ürün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Baskül

Endüstriyel kullanım için tasarlanmış basküller ile 600 Kg kadar olan tartımlarınızı yapabilirsiniz. Şarj edilebilir akü veya adaptör ile istediğiniz yerde çalıştırabilirsiniz. ürün özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Gastronom Küvet Vakumlama Kiti

Gastronom küvetlerle taşınan sıvı gıdaların vakumlanması amacıyla kullanılmaktadır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Hamur Kestart Makinesi

Hamur kestart makinesi, hamuru sıkıştırmadan ve yıpratmadan istenilen gramajda kesmektedir. Hamurun eşit ve hızlı bir şekilde, istenen gramajlarda kesilmesini sağlar. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sebze Yıkama ve Kurutma Makinesi

Özel yıkama sistemi için oluşturulmuş tankta su hareketiyle yıkanan sebze ve meyvelerin kir ve atıkları çökertme haznesine biriktirilerek tahliye edilmesi yoluyla yıkanır. Sebzelerin doğal tazeliğinde kısa sürede kurutulmasını sağlar. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sebze ve Salata Kurutma Makineleri

Sebzelerin doğal tazeliğinde kısa sürede kurutulmasını sağlar. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Lokma ve Tulumba Tatlı Makineleri

Bütün endüstriyel mutfakların, fırınların, pastanelerin, hamur işi olan tüm işletmelerin temel hazırlık cihazlarından olan Lokma Dökme Makinesi, profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Tabak Kapatma Makinesi

Gıda veya medikal ürünlerin; konuldukları uygun kaselerin içinde hava almasını engelleyip dış etkenlerden de korunmasını sağlar. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Streç ve Vakum Makineleri

Gıdaları düzgün bir şekilde paketlemenize ve uzun bir süre boyunca bozulmadan saklamanıza olanak tanıyan bir üründür. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.