Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0 ürün
Teklif listesi boş
Toplam: -
MENU

Bilge Mutfak`a hoşgeldiniz

0 ürün
Teklif listesi boş
Toplam: -

Servis Arabaları

Servis arabaları kategorisinde, banket arabaları, servis arabaları, tabak ısıtma arabaları, temiz tabak arabası, flambe arabası, meze teşhir arabası vb gibi ürünler bulunmaktadır

11 adet ürün gösteriliyor

Paslanmaz Çelik Servis Arabası

Endüstriyel mutfaklarda, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi, paslanmaz çelik servis arabasıdır. Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir. İki katlı ve üç katlı modelleri vardır. İstenilirse demonte olarak imal edilebilir.

Plastik Servis Arabası

Endüstriyel mutfaklarda, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi de, plastik servis arabasıdır. üç katlı olan plastik servis arabaları kaliteli ve hijyenik bir malzemeden yapılmıştır.

Ahşap Servis Arabası

Endüstriyel mutfaklarda, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi de, ahşap servis arabasıdır. İki katlı ve üç katlı modelleri vardır. çeşitli amaçlar için üretilmiş birçok ahşap servis arabası mevcuttur.

Pasta Servis Arabası

Endüstriyel mutfaklarda, cafelerde, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi de, pasta servis arabasıdır. Motorlu ve motorsuz modelleri vardır. çeşitli amaçlar için üretilmiş birçok pasta servis arabası mevcuttur.

Deniz Ürünleri Servis Arabası

Endüstriyel mutfaklarda, cafelerde, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi de, deniz ürünleri servis arabasıdır. Balık teşhir etmek amaçlı da kullanılmaktadır.

İçki Servis Arabası

Endüstriyel mutfaklarda, cafelerde, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi de, içki servis arabasıdır. çeşitli modellerde üretilmiş birçok içki servis arabası mevcuttur.

Flambe Arabası

Endüstriyel mutfaklarda, cafelerde, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi de, flambe arabasıdır. çeşitli modellerde üretilmiş birçok flambe arabası mevcuttur.

Çorba Servis Arabası

Endüstriyel mutfaklarda, cafelerde, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi de, çorba servis arabasıdır. çeşitli modellerde üretilmiş birçok çorba servis arabası mevcuttur.

Meze Servis Arabası

Endüstriyel mutfaklarda, cafelerde, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi de, meze servis arabasıdır. çeşitli modellerde üretilmiş birçok meze servis arabası mevcuttur.

Tabak Isıtma Arabası (Tabak Otomat Arabası)

Endüstriyel mutfaklarda, cafelerde, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi de, tabak ısıtma (tabak otomatı) arabasıdır. 50 tabaklık ve 100 tabaklık modelleri mevcuttur. 24 cm`den 29 cm`e kadar olan çaptaki tabaklar için uygundur. İzolasyonludur. Böylece ısı kaybı engellenmiş olur.

Tabak İstif Arabası (Ordovr Arabası)

Endüstriyel mutfaklarda, cafelerde, otellerde ve restoranlarda kullanılan demirbaşlardan bir tanesi de, tabak istif (ordovr) arabasıdır. 100 tabak taşıma kapasitesi vardır. Farklı tabak ölçülerine göre ayarlanabilir. İkisi frenli, dört adet hareketli tekerlek vardır.