Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

Cafe ve Bar Ekipmanları

Cafe ve bar ekipmanları kategorisinde cafelerin, büfelerin, fastfoodların, barların ihtiyaç duyduğu her türlü ekipmanı bulabilirsiniz. İçecek ekipmanlarından, tost makinesine tüm ihtiyaçlarınız.

54 adet ürün gösteriliyor

Çay Makineleri (Otomatı)

Tüm mutfakların, kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi insana gıda hizmeti veren mekanların, çay hizmetini karşılayacak 8 farklı kapasitede çay otomatı bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş, dayanıklı ve hijyeniktir.

Demlikli Çay Makinesi (Otomatı-Semaver)

Tüm mutfakların, kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, çay hizmetini karşılayacak 6 farklı kapasitede demlikli çay otomatı bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Jumbo Çay Makineleri (Otomatı)

Tüm mutfakların, kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, çay hizmetini karşılamak üzere jumbo çay otomatları bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Filtre Kahve ve Su Otomatı

Kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, yoğun kahve ve sıcak su hizmetini karşılamak için filtre kahve ve sıcak su otomatı kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. ürün elektrikle çalışmaktadır. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Kahveci Ocağı (Çay Kazanı)

Kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, yoğun çay hizmetini karşılamak için kahveci ocağı (çay Kazanı) kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. Gazlı, elektrikli, hem gazlı hemde elektrikli olabilmektedir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinesi

Kafelerin ve son zamanlarda yaygınlaşan kahve mekanlarının ihtiyacı olan sıcak çikolata ve sahlep makinelerimiz profesyoneller için tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. ürün elektrikle çalışmaktadır. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Espresso ve Cappuccino Makinesi

Kafelerin ve son zamanlarda yaygınlaşan kahve mekanlarının ihtiyacı olan espresso ve cappuccino makineleri profesyoneller için tasarlanmıştır. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Filtre Kahve Makinesi

Kafelerin ve son zamanlarda yaygınlaşan kahve mekanlarının ihtiyacı olan filtre kahve makineleri profesyoneller için tasarlanmıştır. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Şerbet ve Ayran Makinesi

Kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, soğuk içeçek, şerbet ve ayran ihtiyacını karşılamak için şerbet ve ayran makineleri kullanılmaktadır. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Granita Makinesi(Ice Slush)

Cafe ve barların, otellerin ve açık büfelerin son zamanlardaki popüler içeceği olan buzlu içeçekler, granita makinesi veya diğer adlarıyla ice slush, buzlaş, karlı içecek makinesiyle hazırlanır. ürünlerin teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Köpüklü Ayran Makinesi

Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, kebapçılarda sık kullanılan bir içecek ekipmanı da köpüklü ayran makinesidir. Paslanmaz çelikten endüstriyel kullanım için üretilmiştir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Kettle Su Isıtıcı

Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, evlerde sık kullanılan bir ekipman olan kettle su ısıtıcısı. Paslanmaz çelikten endüstriyel kullanım için üretilmiştir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Türk Kahve Makinesi

Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, evlerde sık kullanılan ekipmanlardan birisi de Türk kahve makinesidir.

Kumda Kahve Makinesi

Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, evlerde sık kullanılan ekipmanlardan birisi de kumda kahve makinesidir. Son zamanların popüler cihazları arasındadır. Paslanmaz üzeri bakır kaplamalıdır. Özel Quarz kumludur.

Jumbo Kahve Demleme ve Servis Ürünleri

Dünyanın en güzel kahve çekirdekleri ile damak zevkinize uygun kahve demlemek ve hazırlamak artık çok pratik. Ev ve ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz Jumbo Venti Çelik Kettle, siz kahve severler için tasarlandı. Üst düzey kahve deneyimi yaşamak istiyorsanız kahve çekirdeği kadar demleme yöntemi ve kullanılan ekipmanlar da önemli.

Döner Ocağı (Gazlı)

Bütün cafelerin, lokantaların, büfelerin temel pişirme cihazlarından olan gazlı döner ocakları, profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Radyan sayısına göre çeşitli boyları vardır. Motorlu veya motorsuz olabilir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Döner Ocağı (Elektrikli)

Bütün cafelerin, lokantaların, büfelerin temel pişirme cihazlarından olan elektrikli döner ocakları, profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Radyan sayısına göre çeşitli boyları vardır. Motorlu veya motorsuz olabilir. ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Tost Makinesi

Bütün cafelerin, lokantaların, büfelerin temel pişirme cihazlarından olan tost makineleri, profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Düz, oluklu, yarı düz yarı oluklu olabilmektedir.

Izgara

Bütün kafelerin, lokantaların, büfelerin temel pişirme cihazlarından olan ızgaralar, profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Düz, oluklu, yarı düz yarı oluklu olabilmektedir. Elektrikli, doğalgazlı ve LPG'li modelleri vardır.

Fritöz

Bütün kafelerin, lokantaların, büfelerin temel pişirme cihazlarından olan fritözler, profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Tekli ve ikili modelleri vardır. Elektriklidir. Tahliye vanası vardır. Paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.

Krep Makinesi

Gözleme, krep, wafle gibi hamur ürünleri yapan işletmelerin ihtiyaçlarından biride krep makinesidir. Profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Tekli ve ikili modelleri vardır.

Waffle Makinesi

Gözleme, krep, waffle gibi hamur ürünleri yapan işletmelerin ihtiyaçlarından biride waffle makinesidir. Profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Tekli ve ikili modelleri vardır.

Kornet Makinesi

Gözleme, krep, waffle, kornet gibi hamur ürünleri ve dondurma külahı yapan işletmelerin ihtiyaçlarından biri kornet makinesidir. Profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir.

Set Üstü Ocak

Bütün cafelerin, lokantaların, büfelerin temel pişirme cihazlarından olan set üstü ocaklar, profesyonel ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Doğalgazlı veya Lpg'li olarak çalışabilmektedir. Dört farklı ebatta modelleri mevcuttur. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

İndüksiyonlu Ocak

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, cafelerin temel pişirici ihtiyaçlarından bir tanesi indüksiyonlu ocaktır. Endüstriyel kullanım amacıyla üretilmiştir.

Sosislik

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin pişirici cihazlarından bir tanesi de sosisliklerdir. Paslanmaz çelikten gövdeli hijyenik bir üründür. Sos kaplı ve sos kapsız modelleri vardır. Ürünlerde cam bulunmamaktadır.

Mikrodalga Fırın

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, cafelerin temel pişirici ihtiyaçlarından bir tanesi mikrodalga fırındır. Endüstriyel kullanım amacıyla üretilmiştir. 25 Lt. gibi büyük bir kapasiteye sahiptir.

Salamander Izgara

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin pişirici ihtiyaçlarından bir tanesi salamander ızgaradır. Cihazda bulunan asansör özelliği sayesinde pişirilecek ürün pişirme alanına yakınlaştırılıp uzaklaştırılabir. Elektrikli veya gazlı modelleri vardır.

Konveyörlü Ekmek Kızartma Makinesi

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin pişirici ihtiyaçlarından bir tanesi konveyörlü ekmek kızartma makinesidir. Endüstriyel kullanım amacıyla üretilmiştir. ürün düşük, orta ve yüksek derecede kızartma yapabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kumpir Fırını

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin pişirici cihazlarından bir tanesi de kumpir fırınlarıdır. 2 veya 3 çekmeceli modelleri mevcuttur. Elektrikli veya gazlı olabilmektedir. İç hazneleri ve çekmeceleri paslanmaz çeliktir. ürünün genel özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Piliç Kızartma Makinesi

Endüstriyel mutfakların, kasap ve şarküterilerin, fastfoodların, kafelerin pişirme cihazlarından bir tanesi piliç kızartma makinesidir. Elektrikli veya gazlı modelleri mevcuttur. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Kollu Portakal ve Nar Sıkma Makinesi

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin, meyve suyu ürünleri satan mekanların temel ihtiyacı kollu portakal ve nar sıkma makinesidir. Endüstriyel amaç için üretilmiştir. Portakal, nar, limon, greyfurt gibi tüm naranciye ürünlerini sıkabilmektedir.

Portakal Sıkma Makinesi

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin, meyve suyu ürünleri satan mekanların temel ihtiyacı portakal sıkma makinesidir. Endüstriyel amaç için üretilmiştir. Portakal, limon, greyfurt gibi tüm naranciye ürünlerini sıkabilmektedir.

Otomatik Portakal Sıkma Makinesi

Fastfoodların, kafelerin, meyve suyu ürünleri satan mekanların ihtiyacı, otomatik portakal sıkma makinesidir. Endüstriyel amaç için üretilmiştir. Portakal, limon, greyfurt gibi tüm naranciye ürünlerini sıkabilmektedir.

Katı Meyve Presi

Fastfoodların, kafelerin, meyve suyu ürünleri satan mekanların ihtiyaclarından bir tanesi katı meyve presidir. Endüstriyel amaç için üretilmiştir. Portakal, limon, greyfurt gibi tüm naranciye ürünlerin yanında birçok meyve ve sebzeyi sıkabilmektedir.

Kokteyl Süzgeç

Barlarda ve içecek hazırlanan tüm mutfaklarda kullanılan süzgeç; hem kokteyl çalkalayıcı hem de karıştırma sürahisi ile kullanılır. Süzgeç buzu kapta tutar ve buzun sadece erimiş kısmının bardağa girmesini sağlar.

Garson Çakısı

Garson çakıları, tirbüşon ve açacaklara sahip özel barmen ekipmanlarıdır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş ve profesyonel kullanım için tasarlanmıştır.

Tirbuşon

Tirbuşon, şarap ve kapaklı içeceklerin kapağını açmak için kullanılan metalden yapılmış özel barmen ekipmanlarıdır. Paslanmaz çelikten imal edilmiş ve profesyonel kullanım için tasarlanmıştır.

Jigger

İçeceklerinizde dengeyi yakalamak adına ölçülerin ayarı çok önemlidir. İçkiniz için hangi malzemeden ne kadar kullanmak gerektiğini ayarlamanın en kolay yolu bir içki ölçeği (jigger) kullanmaktır.

Bar Kaşığı

Normal kaşıklara göre daha uzun olan bar kaşıkları genellikle karıştırma sürahisindekileri ve hazırlanmış içecekteki parçaları karıştırmak için kullanılmaktadır. Kokteyl, macchiato, latte ya da long drink içeceklerde kullanmak üzere alternatif boyutlarda kaşıklar bulunmaktadır.

Shaker

Kokteyl shaker olarak geçen ürün her türlü içeceğin karışımını manuel olarak yapmanızı kolaylaştırır. Farklı tatların homojen olarak karışması için shaker içine koyduğunuz malzemeleri karıştırmanız yeterlidir. Bakır, çelik ya da altın rengi shaker modelleri mevcuttur.

Mojito Tokmağı

Mojito gibi bazı kokteyller yapılırken güzel bir şekilde ezilmesi gerekmektedir. Bu ezme işlemi yapılırken mojito tokmağı kullanılır. Nane, şeker ve meyve gibi malzemeleri ezerek içkinize katmanızı kolaylaştıran bir malzemedir.

Fondü Çatalı

Fondü çatalı paslanmaz çelikten imal edilmiş olup sapı tahta, metal ya da plastiktir. Konuklar yemeklerini yerken çatalların karışmaması için çatalların tutulacak yerleri renkli yapılmıştır.

Buz Küreği

Endüstriyel mutfaklarda, kafeler, barlar gibi içecek servisi yapılan işletmelerde kullanım için tasarlanmıştır. Erzak ve buzları sunum ve taşımada en önemli yardımcınız olacaktır.

Bar Lastiği

Barda kullanılan bardakların yıkandıktan sonra sularının akması için konulan esnek bir lastiktir. Çeşitli boyları ve modeli bulunan bar lastiği pek çok alanda kullanılabilir. Özel kauçuk malzemeden imal edilmektedir. Üst yüzeyi sayesinde süzülecek malzemelerin kaymasını engeller. Lekesiz ve şık bir içecek sunumu için idealdir.

Bar Pipetlik Peçetelik

Hem peçete hem de pipet koyulan bar pipetlik ve peçetelikler olduğu gibi, sadece pipet koyulan modellerde satışa sunulmaktadır. Silindirik tasarıma sahip olan özel kapak yapısı sayesinde pipetler rahatlıkla muhafaza edilir. Ayrıca bu tasarımlar, pipetlerin derli toplu durmasını sağlar.

Sos ve Şurup Dökücüler

Kafe, bar ve restoranlarda soslarınızı, mayonez ve ketçap gibi ürünlerinizi servis edebilmenin en hijyenik ve kolay yoludur. Sos ve kokteyl şurup dökücüler sayesinde barmenler özel karışımlarını hazırlayabilirler.

Buz Kırıcağı

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların ihtiyaçlarından birisi manuel yada motorlu buz kıracağıdır. Elle kolu çevirerek manuel çalışan modellerin yanında; motorlu modelleri de vardır. Ürünlerin teknik özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Şişe - Buz Kovası

Barlarda ve içkili mekanlarda sıklıkla kullanılan şişe ve buz kovaları buzların çabuk erimemesi için özel yalıtıma sahip olacak şekilde ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Buz Makinesi

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların, temel ihtiyaçlarından bir tanesi buz makinesidir. Endüstriyel amaç için üretilmiştir. Küp şeklinde buz üretmektedir. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Teşhir Ünitesi

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların, temel ihtiyaçlarından bir tanesi teşhir ünitesidir. Bombe camları ve led aydınlatmaları sayesinde şık bir görünüm sunmaktadır. Soğutmalı ve ısıtmalı modelleri mevcuttur. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Şişe Soğutucu

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların, temel ihtiyaçlarından bir tanesi şişe soğutucudur. Cam kapıları sayesinde şık bir görünüm sunmaktadır. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Bar Blender

Endüstriyel mutfakların, fastfoodların, kafelerin ve barların ihtiyaçlarından bir tanesi bar blenderdır. çelik dişli ve titanyum bıçakları sayesinde oldukça güçlüdür. ürünün genel özelliklerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Jumbo Accor Bar Ekipmanları

Jumbo’nun en beğenilen tasarımlar arasında yer alan Accor serisindeki gümüş rengi shaker ve buz kovaları girdiği mekana ışıltı yayıyor. Bar, restoran, kafe, otel ve catering firmalarının ihtiyaçları düşünülerek yaratılan bu ürünler dayanıklı paslanmaz çelik malzemeden oluşuyor. Seride bulunan Skull Shaker’lara Skull Buz Kovası modelleri de mükemmel uyumla eşlik ediyor.