Bilge Endüstriyel Mutfak Ekipmanları | +90(212) 238 42 05-06

0
Teklif listesi boş
Toplam: -

700 Serisi Pişiriciler

700 serisi pişiriciler kategorisinde, derinliği 70 cm olan cihazlar bulunmaktadır. Ocaklar, fritözler, ızgaralar, benmariler, kuzineler vb pişirici cihazlar bulunmaktadır.

11 adet ürün gösteriliyor

Ocaklar (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından ocaklar, elektrikli veya gazlı çalışabilmektedir. Derinlikleri 70 ile 73 cm olan ocakların farklı büyüklükte modelleri mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Fritözler (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından fritözler, elektrikli veya gazlı çalışabilmektedir. Derinlikleri 70 ile 73 cm olan fritözlerin farklı büyüklükte modelleri mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Makarna Haşlama (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından makarna haşlama cihazı, elektrikle çalışmaktadır. Derinliği 70 ile 73 cm olan makarnanın 6 adet sepeti vardır. 10,5 Lt. kapasiteye sahiptir. Ürünün detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Patates Dinlendirme (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından patates dinlendirme cihazı, elektrikle çalışmaktadır. Derinliği 70 ile 73 cm olan cihaz kızartılmış patateslerin sıcak bekletilmesinde ve yağların süzülmesinde kullanılır. ürünün detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Izgaralar (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından ızgaralar, elektrikli veya gazlı çalışmaktadır. Derinliği 70 ile 73 cm olan ızgaralar düz, düz oluklu veya sadece oluklu olabilmektedir. Ürünün detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Benmari (Bein Marie) (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından benmari (bein marie), elektrik ile çalışmaktadır. İki farklı boyutta modeli vardır. Ürünün detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Set Altı Fırın (Kuzine) (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından set altı fırın (kuzine), elektrik veya gaz ile çalışmaktadır. Farklı boyutlarda modelleri vardır. Ürünün detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Devrilir Tava (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından devrilir tava, elektrik veya gaz ile çalışmaktadır. Farklı boyutlarda modelleri vardır. Ürünün detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Kaynatma Tenceresi (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından kaynatma tenceresi, elektrik veya gaz ile çalışmaktadır. Farklı boyutlarda modelleri vardır. Düdüklü tencere işlevine sahiptir. Ürünün detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Ara Tezgah (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından ara tezgah, pişirme ekipmanlarının arasına konularak çalışma alanı yaratır. Farklı boyutlarda modelleri vardır. Ürünün detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

Set Altı Tezgah (70lik)

700 serisi pişirme ekipmanlarından set altı tezgah, pişirme ekipmanlarının altına konularak dolaplı çalışma ortamı sağlar. Farklı boyutlarda modelleri vardır. Detaylara AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.