Servis Tepsileri

Servis tepsileri kategorisinde self servis tepsileri, lamine tepsiler, kauçuk tepsiler, fast food tepsileri, polyester tepsiler, selform tepsiler, çelik servis tepsileri gibi ürünler bulunmaktadır.

 • Izgara
 • Liste
 • Çelik Self Servis Tepsisi(Tabildot)

   

   

  Okul, hastane, şantiye, askeriye, toplu yemek hizmetleri gibi alanlarda kullanılan self servis tepsileri(tabildot), 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. 0,6/0,7/0,8 mm kalınlıklarda imal edilebilmektedir. Kullanım amacına göre pek çok modeli mevcuttur.

 • Çelik Kahvaltılık Servis Tepsisi(Kahvaltılık Tabildot)

   

   

  Okul, hastane, şantiye, askeriye, toplu yemek hizmetleri gibi alanlarda kullanılan kahvaltılık servis tepsileri (kahvaltılık tabildot), 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. 0,6/0,7/0,8 mm kalınlıklarda imal edilebilmektedir. Kullanım amacına göre pek çok modeli mevcuttur.

 • Polikarbon Self Servis (Polikarbon Tabildot)

   

   

  Külsan Polikarbon Self servisler; okul, hastane, şantiye, askeriye gibi toplu yemek hizmetleri veren yerlerde paslanmaz çelik self servislerlere alternatif olmaktadır. Gıda temasına uygun, çizilmez ve kırılmaz hammaddeden üretilmektedir.

   

 • Parlak Yüzeyli Lamine Tepsiler (Selform Tepsi)

   

   

  Parlak Yüzeyli Lamine Tepsiler (Selform Tepsi); okul, hastane, şantiye, askeriye gibi toplu yemek hizmetleri veren yerlerde self servis tepsisi olarak kullanılmaktadır. Birçok renk ve boyut seçenekleri mevcuttur. İsteğe göre logolu baskı yapılabilmektedir.

 • Kaymaz Yüzeyli Lamine Tepsiler (Kaymaz Selform Tepsi)

   

   

  Kaymaz Yüzeyli Lamine Tepsiler (Selform Tepsi); okul, hastane, şantiye, askeriye, bar, cafe gibi yemek hizmetleri veren yerlerde self servis tepsisi olarak kullanılmaktadır. Birçok renk ve boyut seçenekleri mevcuttur. İsteğe göre logolu baskı yapılabilmektedir.

 • Mantar Yüzeyli Lamine Tepsiler (Selform Tepsi)

   

   

  Mantar Yüzeyli Lamine Tepsiler (Selform Tepsi); okul, hastane, şantiye, askeriye, bar, cafe gibi yemek hizmetleri veren yerlerde self servis tepsisi olarak kullanılmaktadır. Birçok renk ve boyut seçenekleri mevcuttur. 

 • Fast Food Tepsisi (ABS Polipropilen Tepsi)

   

   

  Fast Food Tepsisi (ABS Polipropilen Tepsi); okul, hastane, şantiye, askeriye, bar, cafe gibi yemek hizmetleri veren yerlerde self servis tepsisi olarak kullanılmaktadır. Birçok renk ve boyut seçenekleri mevcuttur. 

 • Parlak Yüzeyli Polyester Tepsiler

   

   

  Parlak Yüzeyli PolyesterTepsiler; okul, hastane, şantiye, askeriye gibi toplu yemek hizmetleri veren yerlerde self servis tepsisi olarak kullanılmaktadır. Birçok renk ve boyut seçenekleri mevcuttur. İsteğe göre logolu baskı yapılabilmektedir.

 • Kaya Yüzeyli Tepsiler

   

   

  Kaya Yüzeyli Tepsiler; açık büfelerde, otellerde, teşhir amaçlı kullanılmaktadır.  Her iki yüzeyide kullanılabilir. Gatronom küvet ölçülerinde üretilmektedir.  Siyah, kırmızı ve beyaz renkleri vardır.

 • Hastane Tepsileri

   

   

  Hastane tepsileri özel polipropilen hammaddeden üretilmiştir. 6 parça porselen alır, porselen bölmeleri mevcuttur. Her bir bölme birbirinden bağımsızdır. Böylece tepsi içerisinde ısı dolaşımı olmaz, sıcaklar sıcak, soğuklar soğuk kalır. Euronorm ölçülerinde üretilmiştir. Darbe ve kırılmaya dayanıktır. +100 ile -40 derece ısıya dayanıklıdır. Ürün özelliklerine AÇIKLAMALAR kısmından ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler

En üste git