İçecek Ekipmanları

İçecek ekipmanları kategorisinde cafelerin, büfelerin, fastfoodların, barların ihtiyaç duyduğu her türlü içecek ekipmanını bulabilirsiniz. Çay makinesi, kahve makinesi, meyve suyu makineleri vb.

 • Izgara
 • Liste
 • Çay Otomatı

   

   

  Tüm mutfakların, kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, çay hizmetini karşılayacak 7 farklı kapasitede çay otoma0ıt bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Demlikli Çay Otomatı

   

   

  Tüm mutfakların, kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, çay hizmetini karşılayacak 5 farklı kapasitede demlikli çay otomatı bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Kahveci Ocağı (Çay Kazanı)

   

   

  Kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, yoğun çay hizmetini karşılamak için kahveci ocağı (Çay Kazanı) kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. Gazlı, elektrikli, hem gazlı hemde elektrikli olabilmektedir. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Filtre Kahve ve Su Otomatı

   

   

  Kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, yoğun kahve ve sıcak su hizmetini karşılamak için filtre kahve ve sıcak su otomatı kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. Ürün elektrikle çalışmaktadır. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Sıcak Çikolata ve Sahlep Makinesi

   

   

  Kafelerin ve son zamanlarda yaygınlaşan kahve mekanlarının ihtiyacı olan sıcak çikolata ve sahlep makinelerimiz profesyoneller için tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten endüstriyel amaçlı üretilmiş olup, dayanıklı ve hijyeniktir. Ürün elektrikle çalışmaktadır. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Espresso ve Cappuccino Makinesi

   

   

  Kafelerin ve son zamanlarda yaygınlaşan kahve mekanlarının ihtiyacı olan espresso ve cappuccino makineleri profesyoneller için tasarlanmıştır. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Filtre Kahve Makinesi

   

   

  Kafelerin ve son zamanlarda yaygınlaşan kahve mekanlarının ihtiyacı olan filtre kahve makineleri profesyoneller için tasarlanmıştır. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Şerbet ve Ayran Makinesi

   

   

  Kafelerin, barların, şantiyelerin, okulların vb gibi gıda hizmeti veren mekanların, soğuk içeçek, şerbet ve ayran ihtiyacını karşılamak için şerbet ve ayran makineleri kullanılmaktadır. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Granita Makinesi(Ice Slush)

   

   

  Cafe ve barların, otellerin ve açık büfelerin son zamanlardaki popüler içeceği olan buzlu içeçekler, granita makinesi veya diğer adlarıyla ice slush, buzlaş, karlı içecek makinesiyle hazırlanır. Ürünlerin teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Köpüklü Ayran Makinesi

   

   

  Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, kebapçılarda sık kullanılan bir içecek ekipmanıda köpüklü ayran makinesidir. Paslanmaz çelikten endüstriyel kullanım için üretilmiştir. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Kettle Su Isıtıcı

   

   

  Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, evlerde sık kullanılan bir ekipman olan kettle su ısıtıcısı. Paslanmaz çelikten endüstriyel kullanım için üretilmiştir. Ürünün teknik özellerine AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz.

 • Türk Kahve Makinesi

   

   

  Endüstriyel mutfaklarda, lokantalarda, evlerde sık kullanılan ekipmanlardan birisi de Türk kahve makinesidir. 

Anahtar Kelimeler

En üste git