Fırınlar

Fırınlar kategorisinde, konveksiyonlu fırınlar, kombi fırınlar, konveksiyonlu patisserie fırınlar, modüler fırınlar, pizza fırınları, pide ve lahmacun fırınları, pasta börek fırınları gibi ürünler bulunmaktadır.

 • Izgara
 • Liste
 • Konveksiyonlu Fırınlar

   

   

  Konveksiyonlu fırınlar tüm endüstriyel mutfaklarda kullanılan temel pişirme elamıdır. Her türlü yemeği aynı anda pişirebilme gibi özelliği vardır. Elektrikli veya gazlı olabilmektedir. Farklı tepsi kapasitelerine sahip modelleri mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz. 

 • Kombi Fırınlar

   

   

  Kombi fırınlar tüm endüstriyel mutfaklarda kullanılan temel pişirme elamıdır. Her türlü yemeği aynı anda pişirebilme gibi özelliği vardır. Otomatik programlanabilir buhar fonksiyonu vardır. Elektrikli veya gazlı olabilmektedir. Farklı tepsi kapasitelerine sahip modelleri mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz. 

 • Konveksiyonlu Patisserie Fırınlar

   

   

  Konveksiyonlu patisserie fırınlar tüm pastane mutfaklarında kullanılan temel pişirme elamınıdır. Her türlü hamur ürününü aynı anda pişirebilme gibi özelliği vardır. Elektrikli veya gazlı olabilmektedir. Farklı tepsi kapasitelerine sahip modelleri mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz. 

 • Modüler Fırınlar

   

   

  Modüler fırınlar tüm yemek, ekmek, pizza ve unlu mamül üretiminde kullanılan temel pişirme elamınıdır. Her türlü hamur ürününü aynı anda pişirebilme gibi özelliği vardır. Elektrikli veya gazlı olabilmektedir. Farklı tepsi kapasitelerine sahip modelleri mevcuttur. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz. 

 • Pizza Fırını

   

   

  Pizza fırınlarımız tek katlı, iki katlı veya modüler olabilmektedir. 4 pizzadan 18 pizza kapasiteye kadar farklı modelleri vardır. Elektrikli veya gazlı olabilmektedir. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz. 

 • Döner Tabanlı Pizza Fırını

   

   

  Döner tabanlı pizza fırınlarımız elektrikli veya gazlı olabilmektedir. Homojen pişirme sağlayan döner tabanları sayesinde çok tercih edilmektedir. Tek seferde 6 ile 9 pizza kapasiteye kadar farklı modelleri vardır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz. 

 • Pide Lahmacun Fırını

   

   

  Doğalgaz ile çalışan pide ve lahmacun fırınlarında; magnet emniyet ventilli musluklar bulunmaktadır.  İstenilen renkte seramik dış kaplama uygulanabilmektedir. 100x100 cm den başlayan iç ebatlarda değişik modeller bulunmaktadır. Modellerin detaylarına AÇIKLAMA kısmından ulaşabilirsiniz. 

 • Pasta Börek Fırını

   

   

  Doğalgaz veya LPG ile çalışan pasta börek fırınlarında;  magnet emniyet ventilli musluklar bulunmaktadır.  Paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. 5 sıra raf kapasitene sahiptir.

 • Pizza Pide Fırını

   

   

  Gazlı pizza ve pide fırının tabanı taş tabandır. Fırın içi komple paslanmaz çeliktir. Alt ve üst birbirinden bağımsız çalışmaktadır. 400° C sıcaklığa kadar çalışır.

 • Börek Pişirme Ocağı

   

   

  Doğalgaz veya LPG ile çalışan börek pişirme fırınlarında;  magnet emniyet ventilli musluklar bulunmaktadır.  60 cm çapında tepsi haznesi dönerek, homojen bir pişirme sağlamaktadır.

 • Yer Ocağı

   

   

  Elektrikli, doğalgazlı veya LPG ile çalışan yer ocaklarında; alçak basınçta yüksek güç üretebilen brülörler bulunmaktadır. Kolay temizlenebilr ve zemine sabitlenebilir. Paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Üst kısım sanayi tip dökümdür.

 • Lokanta Ocağı (Taban Raflı Ocak)

   

   

  Doğalgaz veya LPG ile çalışan lokanta ocaklarında (taban raflı ocak); darbelere karşı dayanıklı üst döküm bulunmaktadır. Kolay temizlenebilr ve ayarlanabilir ayaklara sahiptir. Paslanmaz çelik gövdeye sahiptir.

Anahtar Kelimeler

En üste git